Życie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 16:04, 3 kwi 2012 autorstwa Exe19 (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 91.90.58.83. Ofiarą rewertu jest 195.187.102.53.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Moje życie to bajka
L.U.C o swoim życiu
Życie, życie, jest nowelą NOBELON...
Ryszard Rynkowski o życiu
Cherish your life!
Pan Zagadka o życiu
Get a Life
YouTube o życiu
Dzisiaj jest pierwszy dzień końca waszego życia
Koleś z Postala o życiu
Życie jest jak gówno na kole, raz na górze raz na dole
Pesymista o życiu
Życie jest jak srajtaśma, długie, szare i do dupy.
Kolejny pesymista o życiu
A skąd wiesz że nie jesteś bohaterem jakieś opery pisanej przez osobę z innego wszechświata?
Niezidentyfikowana osoba o życiu
Noncytaty
Zobacz w słowniku:
życie

Życie - charakterystyczny dla materii organicznej ograniczony czasowo stan zachodzenia w organizmie zespołu procesów biochemicznych uzależnionych od dostarczania organizmowi energii

W rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak życie, istnieją tylko narodziny i śmierć a cały proces pomiędzy nimi to po prostu długotrwałe umieranie. Można stąd łatwo wywnioskować, że życie trwa do usranej śmierci.

Dodatkowo można zauważyć, że istnieje życie po życiu. Jest to objęte tajemnicą, o której wiedzą wszyscy. Jest to wiadome, że w życiu po życiu wszyscy będziemy siedzieć na 4-literach i będziemy wciągać dym z marihuany. Oczywiście, ktoś może nie chcieć takiego życia, to zawsze można w końcu wykorzystywać inne używki.

Wielu filozofów próbowało rozbudować definicje życia do długości księgi. Niektórym nawet się to udało, ale że nikt nie czyta książek, już dawno o nich zapomniano. Jedną z najbardziej znanych i wciąż kultywowaną wizją życia jest Matrix. Teoria Matrixa została uznana, za najbardziej prawdopodobną, zaraz po niej plasuje się chrześcijaństwo, a na trzecim stopniu podium stoi religia Dżedaj.

Życie może zastąpić także każda gra MMO, czego świetnym przykładem jest World of Warcraft.

Druga definicja życia to choroba śmiertelna, przenoszona drogą płciową. W 100% przypadków kończy się śmiercią. Jak dotąd nie ustalono dokładnego wieku umieralności na tę chorobę, dlatego zwyczajowo mówi się po prostu że życie trwa do usranej śmierci. Życie jest chorobą w pełni uleczalną. Od domowych metod ("leczenie sznurem/żyletką") po skomplikowane zastrzyki, tabletki czy impulsy elektryczne (tzw. "krzesło elektryczne"). Ta choroba występuje w trzech stadiach: (zarażenie nazywamy zwyczajowo "urodzeniem/narodzeniem")

  1. młodość - choroba w znikomym stopniu wpływa na rozwój
  2. dorosłość - choroba w zaawansowanym stadium. Występują mutacje które prowadzą do powstania opuchlizny w miejscach ramion, ud i często brzucha (tzw. "mięśnie"). Osoba coraz mniej przypomina zdrową.
  3. starość - choroba ustępuje. Objawy życia są coraz mniej zauważalne. Zazwyczaj znika też opuchlizna, a ciało kurczy się (nawet do wyjściowych rozmiarów). Potem następuje ozdrowienie. Osoba już nie cierpi na życie

Znane są przypadki w których jacyś ludzie starają się uleczyć innych np. przy użyciu noża czy broni palnej. W krajach rozwiniętych takich dobroczyńców czeka prestiżowe leczenie krzesłem elektrycznym, a ostatnio nawet przy pomocy zastrzyków. W krajach biedniejszych niestety nie ma pieniędzy na takie leczenie więc się go nie stosuje. Zamiast tego możemy zostać w specjalnej poczekalni i poczekać aż choroba sama przejdzie. Ten proces leczenia nazywamy dożywociem.

Ciekawostki

  1. Są nawet szczepionki przeciw życiu! (tzw. aborcja), a także wiele lekarstw na życie (m. in. pistolety, noże, tabletki)
  2. Przez 9 miesięcy od zarażenia chory jest jedynie nosicielem. Dopiero później pojawiają się objawy.

Zobacz też

Szablon:Stubbio Szablon:Stubfiz