Australia (kontynent)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 16:39, 9 lip 2010 autorstwa 82.160.145.107 (dyskusja) (nowa strona)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Australia - niewielki kontynent na półkuli południowej. Odkrył go niejaki James Cook. Właściwie był on trzeci na tej ziemi, ale to on zdecydował, że tam można budować chaty. Australia to również państwo znajdujące się pod berłem Elżbiety II.

Warunki naturalne

Australia jest jak obwarzanek - tylko przy linii brzegowej da się żyć, środek jest surowy i gorący. Jedyne organizmy zdolne do przetrwania w takich warunkach to kangury i Aborygeni (Naukowcy jednak mają podejrzenia, że mieszkają tam również wszędobylscy Polacy, ale nie zostało to potwierdzone). Wszsytko jest tam wyschnięte na pieprz i bardzo trudno znaleźć wodę, nawet tę przez o z kreską. Jest to więc idealne miejsce dla wszelakich programów typu "Przetrwaj jak najdłużej" czy coś.

Australijczycy

Australijczycy ponoć mówią po angielsku, ale tak naprawdę trudno jest ich zrozumieć, gdyż wszystkie słowa zlewają się w jeden bełkot. Mają też nietypowe zachowania i jedzą nietypowe potrawy. Ich cechą narodową jest brak pośpiechu i posiadanie wszystkie w... głębokim poważaniu. Po prostu wszystko olewają i nie myślą o dniu jutrzejszym.

Znani mieszkańcy