Bóg: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (- kategoria)
M (linki)
Linia 13: Linia 13:
 
Bóg często określany jest jako [[Istota Paranormalna]]. Niektórzy wierzą, że jest samiczką.
 
Bóg często określany jest jako [[Istota Paranormalna]]. Niektórzy wierzą, że jest samiczką.
  
[[Bracia Wachowscy]] przedstawiają go jako sympatycznego, siwobrodego dziadka w białym garniturze z [[poliester|poliestru]] siedzącego na taborecie w swojej zakurzonej kanciapie.
+
[[Bracia Wachowscy]] przedstawiają go jako sympatycznego, siwobrodego dziadka w białym [[garnitur]]ze z [[poliester|poliestru]] siedzącego na [[taboret|taborecie]] w swojej zakurzonej kanciapie.
  
 
[[Kategoria:Matrix]]
 
[[Kategoria:Matrix]]
 
[[Kategoria:Religioznawstwo]]
 
[[Kategoria:Religioznawstwo]]

Wersja z 19:24, 8 maj 2006

Widzimisie Wachowskich, czyli jak wygląda Bóg.

Bóg - jest także znany jako Architekt, to taki żółty Trójkąt z okiem, który steruje Matrixem. Mormoni wierzą natomiast, iż Bóg to betonowa spawarka do czopków doocznych.

Według buddynistów trójkąt jest odwrócony, a oko w nim nie ma powiek. Znawcy tematu twierdzą, że Bóg co rano słucha jakiegoś Uncy uncy.

Pole powierzchni Boga tworzy Bóg Trójkąt, jego wysokość określa jeden z gatunków gołębi, natomiast podstawą jest Jezus (nie ten od majonezu).

Krążą pogłoski, że to właśnie Bóg wymyślił pierwsze rogaliki, które jak każdy wie są używane w produkcji masła, wódy święconej i opon. Świat bez rogalika ogarnąłby totalny chaos.

Bóg często określany jest jako Istota Paranormalna. Niektórzy wierzą, że jest samiczką.

Bracia Wachowscy przedstawiają go jako sympatycznego, siwobrodego dziadka w białym garniturze z poliestru siedzącego na taborecie w swojej zakurzonej kanciapie.