Cover: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M
M (Linki.)
Linia 1: Linia 1:
'''Cover''' – <strike>całkowite zerżnięcie utworu muzycznego</strike> nowa aranżacja utworu muzycznego. Działa to na takiej zasadzie, że np. jakiś podrzędny zespół znajduje sobie bardzo mało znany utwór, który jemu wydaje się fajny. Pogrywa go sobie na koncertach, nie podając nawet czyj jest. Tępa publiczność nie rozpoznaje utworu (bo w końcu jest mało znany), a zespół zbiera oklaski, bo ludzie myślą, że piosenka jest ich.
+
'''Cover''' – <strike>całkowite zerżnięcie utworu muzycznego</strike> nowa aranżacja utworu muzycznego. Działa to na takiej zasadzie, że np. jakiś podrzędny [[zespół muzyczny|zespół]] znajduje sobie bardzo mało znany utwór, który jemu wydaje się fajny. Pogrywa go sobie na [[koncert]]ach, nie podając nawet czyj jest. Tępa publiczność nie rozpoznaje utworu (bo w końcu jest mało znany), a zespół zbiera oklaski, bo ludzie myślą, że piosenka jest ich.
  
 
{{stubmuz}}
 
{{stubmuz}}
  
 
[[Kategoria:Muzyka]]
 
[[Kategoria:Muzyka]]

Wersja z 00:34, 16 maj 2010

Covercałkowite zerżnięcie utworu muzycznego nowa aranżacja utworu muzycznego. Działa to na takiej zasadzie, że np. jakiś podrzędny zespół znajduje sobie bardzo mało znany utwór, który jemu wydaje się fajny. Pogrywa go sobie na koncertach, nie podając nawet czyj jest. Tępa publiczność nie rozpoznaje utworu (bo w końcu jest mało znany), a zespół zbiera oklaski, bo ludzie myślą, że piosenka jest ich.

Szablon:Stubmuz