Dinozaury

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 20:22, 19 sty 2008 autorstwa Nezumi (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Michalwadas. Autor wycofanej wersji to 212.76.37.178.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dinozaury - grupa lądowych gadów, powstała około 230 mln lat temu, wymarła w skutek uderzenia w Ziemię statku kosmitów przed 65 milionami lat.

Wersja Macieja Giertycha

Ta bluźniercza teoria wysunięta przez środowiska pseudonaukowców i wykształciuchów została ostatnimi czasy zakwestionowana przez prof. Macieja Gietycha na forum Parlamentu Europejskiego, a potem potwierdzona przez wiceministra edukacji narodowej. Według światłej teorii prof. Macieja Giertycha ewolucja jest kłamstwem, a dinozaury żyły obok ludzi przez długi czas, czego dowodem jest historia Smoka Wawelskiego, zarejestrowana ukrytymi kamerami przez Centralne Biuro Antykorupcyjne (Smok był podejrzewany o przyjęcie łapówki w postaci owcy wypełnionej siarką, sporządzonej przez Szewczyka Dratewkę).

Wersja pokemonofoba

Dinozaury to odmiana pokemonów. Jest o wiele bardziej niebezpieczna, ponieważ dinozaury rzekomo żyły dawno i nieprawda temu, więc ich twórcy, tak zwani paleontolodzy wyciągają pieniądze nie tylko od niewinnych dzieci, lecz też całych państw. Ponadto dinozaury dzielą się nie na kilka żywiołów, ale na niezliczone infrarzędy, nadgromady, rodziny, przez co silniej oddziałują na umysł ofiary.