Dyskusja:Polska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

USUŃCIE TEN ARTYKUŁ!!!...

JESTEM ZAŁAMANY I OBURZONY TEKSTEM TEJ STRONY. DLACZEGO JEŻELI AMERYKANIE ŻARTUJĄ Z POLAKÓW, POLACY TEŻ MUSZĄ PISAĆ TAKIE DEBILNE ŻARTY? TO OKROPNE PISAĆ COŚ TAKIEGO O SWOIM NARODZIE!

To Amerykanom wolno z nas się śmiać, a Polakom nie? Sugerujesz, że Polacy są gorszym narodem? Zapoznaj się z N:NO. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 19:15, gru 3, 2014 (CET)

Pytanie

W sumie to dlaczego ta strona jest zablokowana??? Szlifara 14:02, 18 lip 2006

A w sumie to dlatego żeby nieporządane osoby jej nie redagowały. ᒦᓂᐊ 12:06, 18 lip 2006 (UTC)

Prośba

Trzeba tą stronę odblokować! Teraz!

Nie sądzę! Szoferka 08:42, 28 cze 2006 (UTC)

Dlaczego ńe jestem prezydentem?

Byłbym dórzo leprzym prezydentem nisz Leh Kaczyński a pozatym jestem szlahcicem. Jasiu Śmietana

Bronek, to Ty? Vae (dyskusja) 17:34, maj 12, 2013 (UTC)

Przetłumaczenie

Może warto by przetłumaczyć artykyuł z ang wiki?

nie, bo jest słaby.

Prośba

Ten artykuł nie powinien dostać medalu, jak nie ma TABELKI!

Tabelki są dla ćwierćinteligentów, a my piszemy dla półgłówków. Szoferka 21:50, 4 sty 2007 (UTC)

Powinno się dodać: W ciągu ostatnich 500 lat odnotowano wielki sukces: liczba moherowych beretów spadła o 2.00005%.

83.27.45.77 10:57, 20 sty 2009 (UTC)

N:C. bartwórgierminismalitycznie. 19:13, wrz 22, 2009 (UTC)


Społeczeństwo

Czy dział "Społeczeństwo" to jakieś żarty? Toć "wybiórcza" nie jest aż tak antypolska... Flijoye 19:00, paź 10, 2009 (UTC)

Tyle że Aaron Szechter wierzy w to co pisze, a to jest encyklopedia humoru i nonsensu.

Gratuluję, dostajesz w nagrodę Złotą Łopatę, za odpowiedź na wpis sprzed 5 lat (choć jest on sensowny, swoją drogą). Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 10:52, kwi 1, 2014 (CEST)
Należy się też Srebrna Patelnia na potrzeby odgrzewania kolejnych kotletów. PoszczucieHumoru 08:56, kwi 1, 2014 (UTC)
W takich chwilach, po raz kolejny zastanawiam się nad zasadnością trzymania starych dyskusji, bo do powyższych wypowiedzi wyśmiewających userów którzy odkopują stare wątki, to chyba nie powinny służyć = °ZelDelet ° = 09:03, kwi 1, 2014 (UTC)
Ok, najpierw wskaż mi 3 fora internetowe na których usuwa się stare wpisy, jeśli to zrobisz, sam Ci pomogę. Poza tym, to nie jest miejsce na takie rozmowy (a Ty ponoć wiesz gdzie jakie dyskusje być powinny). Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 11:12, kwi 1, 2014 (CEST)

ty kurwa no ty do ciebie mówie

No kurwa kaczor dednął nie no lkuwa?

Godło jezd super

Ten Awesome Smiley w godle Polanda mnie dedł 83.18.174.178 11:06, kwi 25, 2010 (UTC)

Yhym

Jak można dodawać coś tak idiotycznego i niemoralnego??!!!! Nie rozumiem ciebie człowieczku jak ci się nie pododba ty pie*dolnięty antypolaku to wypie*dalaj do niemcuchów albo ruskich mafiozów! Dobra ja rozumiem że to nonsensopedia lae ty jesteś jakieś w pi*du zje*any.. (??) Gdzie ty mieszkasz, bo myślę że cię chyba wysłali do jakiejś szkoły dla irracjonalnie głupich, a jak nie to niech cię wyślą bo jesteś je*nięty... pfff gardze takimi jak ty..

Patriotka

To jest encyklopedia humoru. Nie należy brać tego poważnie. Zdziwko.jpg MΔR98ΞК Tutaj jestem!

Nasza odpowiedź na krytykęTrojaninKadet.png 18:21, maj 19, 2010 (UTC)

18:19, maj 19, 2010 (UTC)

Polka

Chciałabym zauważyć, że pisząc takie rzeczy i profanując NASZE godło i flagę, ciesząc się z tego i klepiąc osobę która napisała to wszystko o NASZEJ Polsce sprawiacie że to, co tutaj zostało napisane, staje się prawdą. Wasze poczucie humoru jest na bardzo niskim poziomie, a zachowanie wyjątkowo ograniczone- narzekacie na głupotę kraju, a sami przyczyniacie się do jej wzrostu. Wiem, że to mimo wszystko nonsensopedia i są tutaj obrażane i pokazywane w najbardziej krzywym zwierciadle najróżniejsze rzeczy, ale pragnę zauważyć, że są takie wartości, takie sprawy, których żaden szanujący się człowiek nie powinien był tutaj umieszczać i opisywać.

Mam nadzieje, że osoba która napisała to wszystko kiedyś zmądrzeje i będzie się wstydziła ogromnie za profanacje tej najwyższej wartości. A ja zamykam tę stronę z ogromnym wstydem za moich rodaków.

Standardowa odpowiedź: przeczytaj to. Artur21 19:21, wrz 13, 2010 (UTC)

Zastrzeżenie

Mam jedno zastrzeżenie proszę nie profanować NASZEGO godła i flagi. Można sobie żartować ale wszystko z umiarem!!!

Przesadzasz. To nie krzyż i nie trzeba się do tego modlić. Vae 22:26, mar 13, 2011 (UTC)

Po prostu ręce opadają...

"Chciałabym zauważyć, że pisząc takie rzeczy i profanując NASZE godło i flagę, ciesząc się z tego i klepiąc osobę która napisała to wszystko o NASZEJ Polsce sprawiacie że to, co tutaj zostało napisane, staje się prawdą. Wasze poczucie humoru jest na bardzo niskim poziomie, a zachowanie wyjątkowo ograniczone- narzekacie na głupotę kraju, a sami przyczyniacie się do jej wzrostu."

Zgadza się. Ten artykuł miał być zabawny, a jest głupi i antypolski. Mnie takie rzeczy raczej denerwują, niż bawią. Co ma znaczyć na przykład to ---> [1]?! Zwykła profanacja. Ludzie, opamiętajcie się! Nie wiem, jak wy, ale jestem prawdziwą Polką, tzn. polską patriotką. Nigdy nie okażę tolerancji wobec takich obraźliwych, niemoralnych, antypolskich głupot. Wiecie, ilu ludzi oddało życie za ten kraj? Żebyście wy mogli żyć w wolnej Polsce? A wy im się tak odwdzięczacie.

"Mam jedno zastrzeżenie proszę nie profanować NASZEGO godła i flagi. Można sobie żartować ale wszystko z umiarem!!!"

Nie, Vae, nieprawda. Z własnej ojczyzny, jej historii i z symboli narodowych nie można żartować. Fakt, że niektórym trzeba o tym przypominać mówi sam za siebie. --Jestem tu po to, żeby uczyć ludzi rozsądku... (dyskusja) 17:41, lis 3, 2011 (UTC)

Co prawda też jestem przeciw wyzywaniu Polski i ośmieszaniu jej, ale przeczytaj N:NO. wowJurekedycji tak dużo 17:50, lis 3, 2011 (UTC)

Nick adekwatny do poziomu inteligencji — Ta niepodpisana wypowiedź jest autorstwa użytkownika 46.215.77.180 (dyskusjawkład). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Beka ze złamasów którzy plują na ten art

Niech żyje wolność słowa

Poprawka

Nie będę się wpieprzał i poprawiał, żeby nie narobić poprawiającemu go dodatkowej roboty, ale proponuję zmianę „Lot jest wspaniały” na „Lot był wspaniały lub „LOT jest wspaniały”. Sir Polskacafe 19:16, wrz 4, 2016 (UTC)