Dyskusja użytkownika:Cerber/archiwum1

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwaniaRe:Prośba o redakcję

OK, postaram się to nadgonić. Szoferka 23:26, 30 gru 2007 (UTC)

NIe prosiłem o komentarz

Nie prosiłem o komentarz ani o dyskusję. Rozmowę prowadzę z innym. tak więz wybacz.. wracaj do wiaderka Cerberze...i ni ewtrącaj się.. nie każdy to lubi (bez urazy oczywiście) Mk kaffe 00:54, 31 gru 2007 (UTC)

Noob miesiąca

Ciesz się i raduj, co prawda jednym głosem, ale wygrałeś grudniowy konkurs noob miesiąca. Szablon wieży, którym nagradzani są triumfatorzy możesz już wstawiać, opis użycia na stronie plebiscytu. E ł E k 14:55, 2 sty 2008 (UTC)

Kamaaaan...

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

Wasilij Hrabia Ƶygutek 13:54, 12 cze 2008 (UTC)

Nonsensopedia:Odznaczenia

Za częste (i dobrej jakości) opisywanie sportu, sportowców i EURO 2008 odznaczam cię Gwiazdą Sportu. Gratuluję! Misiek XCV 06:04, 4 lip 2008 (UTC)

Noob

Sory. Na razie anuluję swój głos na ciebie, ewentualnie, jakby nie było nic nowego, ponowię go pod koniec miesiąca. Misiek XCV 17:54, 10 lip 2008 (UTC)

Edycje

Jezusicku, to żart był! Mogę zmienić na 'przeciętny user'! Wasilij Hrabia Ƶygutek 10:12, 12 lip 2008 (UTC)

Re:Odra Wodzisław

Ja ipa nie biorę od razu za wandala. Ale twoja "poprawa" zrobiła na gorsze, np. liczby piszemy słownie, ty zrobiłeś "4" zamiast "cztery", itd. I nie klnij tak, ja bym ci na uspokojenie dał dwa dni banana... gdybym mógł. Serscull07:15, 15 lip 2008 (UTC)

No ja mówię, że IPa nie biorę z góry za wandala, bo sie zdarzają dobre edycje IPów. A twoja edycja nie zrobiła tego na lepsze wg mnie. Co prawda nie jestem tu od przyznawania banów, ale mogę poprosić, żeby ci dali. Serscull 08:18, 16 lip 2008 (UTC)
No było parę literówek, ale treść też zmieniałeś. Skończmy już z tym, bo dalej do niczego i tak nie dojdziemy. Poza tym ja ci nie grożę, tylko mówię, co bym chętnie zrobił. Jest pewna różnica. Serscull 10:08, 16 lip 2008 (UTC)
Po pierwsze prymo, sam, jak mówisz, mam parokrotnie dłuższy staż od ciebie i wiem, że kasować cię bez powodu jako pierwsze nie popłaca. Po drugie secondo, mówiłem tylko o max. trzech dniach, bo niezbyt przyjemnie mi przedstawiłeś sprawę (a da się lepiej). Po trzecie tercjo, prosiłem, żeby zamknąć tę dyskusję. Serscull 10:20, 16 lip 2008 (UTC)

Źródła grafik

Raczej dawaj linki do całych stron, a nie do samego obrazka na innym serwerze, bo co nam po nim? A z takiego Flickra to można chociaż wywnioskować wtedy licencję, bo niektóre są na cc. AVFpodpis.pngΑ Ω Æ 16:20, 18 lip 2008 (UTC)

Ankieta

Dodam, dodam, czułem, że o jakiejś zapomniałem. Misiek XCV

SDU

Zostaw! Jedna pyskówka obraża mnie, a druga ciebie. Misiek XCV

Gra:strona nie istnieje

Na przyszłość zanim wstawisz ek'a, spójrz w historię strony. Vae 16:11, 25 lip 2008 (UTC)

szczerze to mało mnie obchodzi ta cała gra, ale będę wiedział.

Re:Krystynka

Endschuldigen Sie, bitte! Ostatnio byłeś na G – idziesz jak burza... Ale wiesz... Zawsze istnieje alternatywne rozwiązanie. Amoniak 17:44, 27 lip 2008 (UTC)

Masa krytyczna

Dlaczego uważasz, że artykuł nie jest na temat?
PoszczucieHumoru

Re: Masa krytyczna

Pozwolę sobie zniżyć się do Twojego poziomu dyskusji:

A z moich wiadomości, kurwa, wynika, że jednak ma coś wspólnego z Warszawą i rowerzystami: http://www.masa.waw.pl/
I z moich wiadomości jeszcze, kurwa, wynika, że jeśli spróbujesz użyć google, to pewnie znajdziesz jeszcze kilka miast, gdzie taki ruch również występuje.
Jeśli nie potrafisz skorzystać z google, napiszę Ci małe HowTo.
Pozdrawiam serdecznie,
PoszczucieHumoru

Proszę, można i spokojnie, i bez wulgaryzmów, widzisz - da się. Moje gratulacje.
O linkowych workach niestety nie miałem przyjemności przeczytać, dostosuję się.
I o przepisaniu pod nowy link można było na spokojnie. I nie byłoby problemu. Już przeniosłem, zatem czy możesz zdjąć flagę kasacji?
Gwoli wyjaśnienia: krótka lista miast, gdzie występuje również podobna inicjatywa, o tej samej nazwie: Warszawa, Legionowo, Białystok, Płock, Katowice, Rzeszów.
Pozdrawiam
PoszczucieHumoru
Zakładam, że w Twojej wypowiedzi nie było ironii.
W jakim celu zapraszasz mnie na gg?
Pozdrawiam,
PoszczucieHumoru 08:14, 30 lip 2008 (UTC)
Jak dla mnie wystarczającą formą komunikacji (szczególnie w godzinach pracy) jest (i musi pozostać) "dyskusja". Niestety nie mam czasu na pełne angażowanie się w cokolwiek. :/
PoszczucieHumoru 08:49, 30 lip 2008 (UTC)
Trzeba jakoś przeżyć te osiem godzin... PoszczucieHumoru 09:54, 30 lip 2008 (UTC)

Słuń

Zasady czytał? Każdą notę raz :> Misiek XCV 09:32, 1 sty 2009 (UTC)

Forum

Normalnie wp XD

Re:Alternatywa dla leiwcy

A idź mi Pan z taką lewicą! Na hasło socjaldemokracja dostaje odruchów wymiotnych. PPK można by uznać za prawdziwą czerwień, ale ja nie z tych. Ubolewam nad tym, iż anarchiści, którym gospodarczo najbardziej sympatyzuję, obyczajowo jak i trochę w sprawie organizacji państwa. No cóż... Może po prostu jestem zbyt synkretyczny? Amoniak 19:42, 14 mar 2009 (UTC)

No właśnie, że z regułami! I w tym się różnie z anarchistami. Jestem zwolennikiem federacji, panarchii tworzenia prawa (z ograniczeniem aborcji, eutanazji i adopcji przez homo), internacjonalistą oraz przeciwnikiem wszelakich ZUSów, NFZów i innych bezprodukcyjnych urzędów trawiących zarobki ludzi pracy (niech się kolektywy bezpośrednio dogadują). Nie znalazłem żadnej takiej polskiej partii. Amoniak 20:18, 14 mar 2009 (UTC)

ojptok

Ja nie artykułu O Matei.... a już na pewno nie ten akapit :P Brak Użytkownika 20:33, 22 mar 2009 (UTC)

Re: Czarodziej przybywa

O, dzięki. Co prawda nie sądzę, abym szybko stworzyła kalendarium, ale mimo wszystko dzięki. Sam Wiesz Kto (dobra, nie będę taka złośliwa i się podpiszę)

hollyblues napierdalasz, synu. 10:41, 28 mar 2009 (UTC)

re: wieśniak ze stulejką

czego przykładem jest wspomniany przez Ciebie Przywilej koszycki? [cool] Jam łasice 18:20, 30 mar 2009 (UTC)

Czerwono-żółty

Ano jasne, że nie wyjdzie! Na pewno nie w takiej formie. Unia Europejska jest momentami przerażająco lewacka, ale to są zboczenia, które w przyszłości wcale europejskiej rzeczywistości kształtować nie muszą. Będzie dość czerwono, ale cóż, bardziej mnie pociąga zlewaczałe europejskie supermocarstwo, którego będziemy częścią, niż wspaniale liberalna i suwerenna Polska, będąca sama pomiędzy tymże wielkim tworem a Rosją, jak między młotem a kowadłem, z g... znaczącym sojuszem z odległymi Stanami Zjednoczonymi, które sprzedałyby nas za dwie baryłki ropy. I nawet choćbyśmy sobie załatwili atomówki, zgodnie z UPR-owskim pomysłem, który zabłysł pewien czas temu w Najwyższym Czasie, mielibyśmy przesrane. Dlatego jak już mówimy o Unii, to niestety jesteśmy na nią skazani, chyba że się wkrótce rozleci, bo pozostać poza nią gdy istnieje... Zresztą sam chyba rozumiesz. ;]

Ale tu się odchodzi od tematu. Podatki nie muszą być wysokie, aby państwo mogło zachować pewne kluczowe elementy polityki socjalnej i kontroli nad stanem gospodarki. Po prostu w pełny liberalizm gospodarczy nigdy nie uwierzę, nie czuję żadnej przesłanki, która świadczyłaby o jego niezawodności i wspaniałości. Szczególnie że współczesne społeczeństwa nawet nie wydają się do niego przystosowane... Nawet duża doza liberalizmu może być korzystna, ale w pewnym momencie trzeba się zatrzymać. Jestem np. za prywatyzacją służby zdrowia, bo w obecnej formie jest ona niewydolna i koszmarnie droga w utrzymaniu. Jak się ludziom pozostawi w portfelach te cholerne składki, to sobie i leczenie jakoś sfinansują. Ale zostawiłbym państwową edukację, bo ona się zwyczajnie sprawdza i daje równość szans, nawet jeśli nie bardzo promuje przedsiębiorczość, to daje możliwość edukacji ludziom niegłupim, którzy niekoniecznie by dali sobie radę z opłaceniem studiów niepaństwowych... No ale tu można pisać i pisać, i pisać, i pisać... :) Towarzysz Alchemik Król na szafot! 20:59, 30 mar 2009 (UTC)

Grosik a Grosicki

Nieee... Piniędzy w oczach prawie nie widać, a o arta chodzi, nie o powiększanie grafy. Misiek XCV 04:15, 31 mar 2009 (UTC)

Re

No cóż, liberalizm od socjaldemokracji spokojnie odróżnię. Co do Wysp Kanaryjskich - preferuję chłodniejsze miejsca.

PS. Weź se kup węża, nazwij go Nagini i zmień sobie podpis:D. Bo takie sama-wiesz-kto niezbyt mi się kojarzy z Cerberem... hollyblues napierdalasz, synu. 08:28, 31 mar 2009 (UTC)

Stereotypowo - no, chyba. Brawo, panie, zaczynasz się podpisywać! hollyblues napierdalasz, synu. 10:57, 31 mar 2009 (UTC)

SDU

Co to miało być? Za, czy przeciw? PorostD 18:54, 4 kwi 2009 (UTC)

Znam wystarczająco dobrze by uznać, że nie miało to większego sensu, ale najwidoczniej nie na tyle dobrze, by stwierdzić, że jednak jakiś sens był. Wyglądało mi to na pomyłkę, wstawienie w nie to miejsce. PorostD 11:51, 5 kwi 2009 (UTC)

Oświadczyny

Jak miło! Czy masz świadomość, że planuję pobić rekord guinessa w ilości dzieci na małżeństwo? AnaO! The Little Earthling 14:15, 7 kwi 2009 (UTC)

hym

Coś sczególnego cię skłoniło do mienia w dupie nonsy, czy raczej całokszatłt? Wasilij Hrabia Ƶygutek 11:10, 9 kwi 2009 (UTC)

Ja w ogóle to jestem przeciw noobom. Ale jak prawdziwy liberał szanuję twoją decyzję. Wasilij Hrabia Ƶygutek 11:14, 9 kwi 2009 (UTC)
Już byłem, koło siódmej, ha ha. Ten, co miał wyjść na dwór 11:16, 9 kwi 2009 (UTC)
Cienias z ciebie. Wasilij Hrabia Ƶygutek 11:26, 9 kwi 2009 (UTC)
Cerber: Sorry, że się wtrącam, ale Twoje zachowanie jest dla mnie bardzo, bardzo dziecinne. Zostałeś kandydatem na n00ba kwietnia 2009, więc musiałeś się obrazić na całą Nonsę i wsadzić ją sobie do dupy, tak? CoNTiNuOsKWWFP 13:35, 9 kwi 2009 (UTC)
Co nie zmienia faktu, że zachowałeś się dziecinnie. CoNTiNuOsKWWFP 13:40, 9 kwi 2009 (UTC)
Cerber, szacun! Ty wiesz, że za to już w ogóle tytuł noobka kwietnia masz już w kieszeni? Drugi z rzędu i w ogóle trzeci. Ja bym się cieszyła. Pozdrawiam i decyzję szanuję (nie, żebym była jakimś liberałem, o nie!) hollyblues napierdalasz, synu. 14:07, 9 kwi 2009 (UTC)

Kasacja

Misiek każe przekazać, że szablon wstawiamy na górę strony. Ma rację ;) ᒦᓂᐊ 17:15, 20 maj 2009 (UTC)

Odnznaczenie...

Gwiazda Zegarmistrza dla Ciebie od Musiała ;) Mцsдł + 18:11, 27 maj 2009 (UTC)

Kurczę, a miał być fajny prezent... Nie wiedziałem :/ A to będziesz miał dwie, najwyżej komuś opchniesz, albo wyrzeźbisz w niej kartofla. Mцsдł + 19:15, 27 maj 2009 (UTC)

Re: Uwaga

Żeby wszystko było dokumentnie i w ogóle wysoki poziom biurokracji, śmiem twierdzić, że:

  1. Moda na sukces jest w jakimś tam porządku i jedyne co nam pozostało, to modlić się o brak comeback`ów Proroctw
  2. Uwagi w mojej dyskusji zrozumiałam, wypisałam na dłoni i basta.

hollyblues napierdalasz, synu. 18:31, 29 maj 2009 (UTC)

Re: Uwaga (2)

Chodzi o? marian bb test 18:58, 29 maj 2009 (UTC)

Biedroń

Prosze nie niszcz mojego artykułu o Biedroniu, włozyłem w niego duzo pracy, pozostaje w tej postaci od przesło roku i wszystkim sie podoba, poruszano jego temat nawet w wywiadzie z tym pedziem. Niedźwiadek78 11:00, 30 maj 2009 (UTC)

Lubię

Cholera, żeś wpadł, narobił więcej SDU niż w ciągu całego roku. Lubię Cię za to :F satanicred chcę do mamy. 12:41, 30 maj 2009 (UTC)

Przenoszenie

Obok przycisków "edytuj", "historia" i takich tam jest przyciski "przenieś". Tam piszesz, gdzie to przenosisz i dlaczego. Ex"e"19 15:29, 1 cze 2009 (UTC) Przykład

Przenoszenie

No to ładnie ;o Na górze klikasz przenieś (koło historii), tam wpisujesz nowy tytuł i już ;) Naprawdę ciekawe, że po tylu latach nie wiedziałeś o tym. Mцsдł + 15:32, 1 cze 2009 (UTC)

Biedroń II

Przecież nie było zadnej akcji odwetowej, poprawiłem jedynie dzis w południe stylistyke w kilku zdaniach w tym artykule i dodałem kilka cudzysłowów. Mam jednak nadzije ze cenzura w "szoferkowym" wydaniu nalezy tu juz do przeszłości. pozdr Niedźwiadek78 16:17, 1 cze 2009 (UTC)

Odpolitycznic ? Przeciez dotyczy polityka :) Ja juz sie tego artykułu tykać nie bede, ani walczyć o niego. Stworzyłem coś pięknego i nie zamierzam tego sam niszczyc ("poprawiać"), a jesli sie niepodoba i inni to zrobią - trudno.Niedźwiadek78 16:47, 1 cze 2009 (UTC)

Dziękuję

Wiesz, że czasem zawsze jesteś użyteczny? Zajebisty ten szablon i się przyda. hollyblues napierdalasz, synu. 17:55, 1 cze 2009 (UTC)

No, jeszcze raz dzięki. hollyblues napierdalasz, synu. 17:59, 1 cze 2009 (UTC) Redakcja mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie:) hollyblues napierdalasz, synu. 17:59, 1 cze 2009 (UTC)
I widzisz, kategoria o HP nie będzie pusta:) Drobne modyfikacje i już hasło... No cóż, dzięki. hollyblues napierdalasz, synu. 13:02, 2 cze 2009 (UTC)

Noob

Spójrz w historię tej podstrony. ᒦᓂᐊ 14:32, 2 cze 2009 (UTC)

OZ

Sorry. Wasilij Hrabia Ƶygutek 17:46, 3 cze 2009 (UTC)

!!!`

Miałem do ciebie podejście neutralne,, dalej jest neutralne ale tylkodlatego, że widzę, że jesteś po prostu niedorozwinięty... No przynajm,niej masz paranoję i doszukujesz się tego czego nie powinno być tam gdzie to widzisz... Brak Użytkownika 07:57, 4 cze 2009 (UTC)

ja ..

gościu.. na dyskusji ełka dajesz argument że "Szoferka To by..." gościu, nie ma jej tu i się z tym pogódź kurwa. Brak Użytkownika 08:21, 4 cze 2009 (UTC)

wracasz!

buhuhaha, "legendarny Korwin", a to dobre :D. Twój wpis odbieram jako coś w rodzaju pozdrowień, więc dziękuję bardzo :D. KorwinDyskusja

iast dodawać szblony poprostu coś zrób. bo wstawić szablon każdy potrafi... Brak Użytkownika 11:07, 5 cze 2009 (UTC)

i o jakie krna błey w formatowaniu ci chodzi? <.< Brak Użytkownika 11:09, 5 cze 2009 (UTC)

Ja walę... Naddniestrze to państwo tylko nieuznawane.. nie jest to okręg autonomiczny jak wyspa Man... a platforma to ani państwo ani nic. Wyspa Man to okręg autonomicnzy Wielkiej Brytanii uznawany przez Wlk brytanie jako okręg autonomiczny a NAddniestrze to samorządne nieuznawane państwo finansowane przez Rosję. Zajrzyj na wikipedię i nie rżnij głupa. Brak Użytkownika 11:13, 5 cze 2009 (UTC)

1. tak, będę cię uczył geografii. 2. Tak naddniestrze to terytorium separatystyczne 3. Tak wiki to wyrocznia 4. cokolwiek by nie mówić - można po prostu wstawić terytoria nieznawane do szablonu państw i tyle. Tak jest np. na uncyclopedii, i nie- nie wsyzstko z uncyclopedii jest złe. a w ten sposób można uznać kosowo zateryt separatystyczne, skoro naddniestrze ma rząd i prezydenta , kosow też. Kosow nieuznawane przez wszystko, Naddniestrze też... Ja nie widzę problemu ale ty go robisz sztucznie. Z formalizmem - na wikipedię. Brak Użytkownika 11:29, 5 cze 2009 (UTC)

gościu jaki burdel, jaki kibel??? Mój kibel nie dostaje dofinansowania od Roji nie ma flagi niła hymnu i mieszkańców w postaci pół miliona ludzi... Burdel bo dodałem naddniestrze do szablonu? co ty mówisz w ogóle... Człowieku ty pasujesz do wikipedii a nie tutaj... Ptok

UPR

Sam żeś żart :> Misiek XCV 12:55, 5 cze 2009 (UTC)

No właśnie to nie żart. U nas w szkole były dzisiaj prawybory i chyba z 10% będzie na UPR, to tak a propos ;> Misiek XCV 13:04, 5 cze 2009 (UTC)

re

czyli w sumie choć trochę cię przekonałem, ale ja stoję na tym, żeby umieszczać te "twory" obok państw jako element humorystyczny, w końcu "Sealandia" (ta platforma) umieszczona pomiędzy zwykłymi krajami byłaby śmieszna. Tak samo naddniestrze... I tylko o to chodzi.


PS: Warszawa - ja piszę nowe artykuły . Nie znoszę poprawiać i przełużać... Musiałby być skasowany albo co...

hm

dobra, ale później bo wychodzę

co ty wyrabiasz z tym odlinkowaniem... Brak Użytkownika 11:30, 6 cze 2009 (UTC)

Z alkoholikiem to będzie tak, że...

Jak przeczytam, to zmienię głos. E ł E k Zalogował się tylko na chwilę! 13:06, 6 cze 2009 (UTC)

Gra

Nie sądzę, żeby usuwanie redlinków to był dobry pomysł. Wasilij Hrabia Ƶygutek 15:10, 8 cze 2009 (UTC)

Najlepiej sam to zrób, w ramach pokuty, a nie na innych zwalasz. Poza tym Amoniak już zaczął ;P A jeśli chodzi o grę, to ja się tym zajmę jeszcze. Wasilij Hrabia Ƶygutek 15:35, 8 cze 2009 (UTC)
No to dajesz. Ale pamiętaj o BO. Wasilij Hrabia Ƶygutek 15:45, 8 cze 2009 (UTC)

IRC

IRC ping

Lewitujący nieprzyspawany moździerz.jpg Wal na IRC-a, mości Panie! IRC cover.png

satanicred chcę do mamy. 18:20, 9 cze 2009 (UTC)

Mam prośbę

Czy pomógłbyś mi zrobić MKS Miedź Legnica?? Jak coś to HollyBlue mowil zebys sie zwrocil do Ciebie o pomoc, bo ty robisz takie teksty. Jak cos to wal do mnie. Mam juz cos wstepnie ale to gniot. Lukaszek94 07:36, 12 cze 2009 (UTC)


On znowu pyta się czy Jego art się nadaje. Oceń to i odpisz w jego dyskusji. Ex"e"19 19:25, 12 cze 2009 (UTC)

Bez przesady, przesady bez

Panie, daj pan spokój. E ł E k Zalogował się tylko na chwilę! 03:17, 13 cze 2009 (UTC)