Encyklopedia Zjawisk XXI wieku „Okiem”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 19:20, 27 mar 2008 autorstwa 79.189.48.214 (dyskusja) (→‎Misja: usunięcie tekstu który nie jest śmieszny lecz obraźliwy)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Encyklopedia Zjawisk XXI wieku „Okiem” (Okiem, Encyklopedia „Okiem”) – encyklopedia nie będąca wiki (ponieważ wiki są nieoświecone), założona przez Marcina Niewaldę. Prezentuje jedyny słuszny światopogląd (pozytywna nietolerancja, antysemityzm, nacjonalizm).

Misja

Encyklopedia za cel postawiła sobie wykształcenie wśród młodzieży wszelakiej maści ksenofobii, braku tolerancji. Drugorzędnym celem jest uchronienie młodzieży przed rockiem, Harrym Potterem, antykoncepcją i wieloma innymi pożytecznymi zjawiskami XXI wieku, jako przed dziełami Szatana.

Krytyka

Każdy może do napisać e-mail, w którym powie, co mu się na stronie nie podoba. Jeśli komuś nie podoba się nietolerancja, fanatyzm religijny, wmawianie ludziom, iż papież jest nieomylny, podawanie fałszywych informacji celem potwierdzenia swoich pojechanych „naukowo udowodnionych prawd”, taki ktoś jest szybko odsyłany do diabła słowami: W poczcie z krytyką powtarzają się ciągle te same zarzuty. Zobacz więc czy Twój argument nie był już wcześniej użyty. Jeśli napiszesz to samo, po prostu nie odpowiemy.

Linki zewnętrzne

Szablon:Stubinf Szablon:Stubrel