Encyklopedia Zjawisk XXI wieku „Okiem”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 20:43, 29 maj 2009 autorstwa 79.189.48.214 (dyskusja) (Encyklopedia OKIEM - była założona przez grupę osób w której nawet nie było MN - proszź o nie przywracanie starej wersji!)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Encyklopedia Zjawisk XXI wieku „Okiem” (Okiem, Encyklopedia „Okiem”) – encyklopedia nie będąca wiki (ponieważ wiki są nieoświecone). Prezentuje jedyny słuszny światopogląd (pozytywna nietolerancja, antysemityzm, nacjonalizm). Dzięki niej wiemy między innymi, że "fakt niedostrzegania satanizmu w metalu jest pierwszym dowodem na jego obecność".

Misja

Encyklopedia za cel postawiła sobie wykształcenie wśród młodzieży wszelakiej maści ksenofobii, braku tolerancji i nawyku gnojenia Żydów. Drugorzędnym celem jest uchronienie młodzieży przed rockiem, Harrym Potterem, antykoncepcją i wieloma innymi pożytecznymi zjawiskami XXI wieku, jako przed dziełami Szatana.

Krytyka

Każdy może do napisać e-mail, w którym powie, co mu się na stronie nie podoba. Jeśli komuś nie podoba się nietolerancja, fanatyzm religijny, wmawianie ludziom, iż papież jest nieomylny, podawanie fałszywych informacji celem potwierdzenia swoich pojechanych „naukowo udowodnionych prawd”, taki ktoś jest szybko odsyłany do diabła słowami: W poczcie z krytyką powtarzają się ciągle te same zarzuty. Zobacz więc czy Twój argument nie był już wcześniej użyty. Jeśli napiszesz to samo, po prostu nie odpowiemy.

Linki zewnętrzne

Szablon:Stubinf Szablon:Stubrel