Europa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Europa (znana również pod nazwą Stary kontynent) to kontynent na półkuli północnej. Znajduje się tu jakieś 50 państw

Europa w oczach...

  • Europejczyka

Kontynent o chlubnej historii, który słynie w świecie z doskonałej gospodarki i cudownych zabytków. Europa dzieli się na zachodnią - super, wypasioną i w ogóle rozwiniętą, oraz wschodnią - zadupie mało rozwiniętą.

  • Amerykanina

Kontynent ludzi wykwintnych, dostojnych, kulturalnych i tradycyjnych. Europejczycy to sztywniacy, nie mają MacDonaldów i ciągle chodzą w garniturach i z przedziałkiem. Kochają sztukę i cały czas mieskzają w XV - wiecznych domach. Tam czas zatrzymał się w renesansie. Nie wiedzą co to amerykański luz. Myślą, że są fajniejsi niż Ameryka, ale nie są.

  • Afrykańczyka

Europa być ziemia miodem i mleko płynąca. Europejczycy lubic dawać prace i być miły. Oni być bogaci i lubić wycieczki do Czarny lądu, bo ich kontynent być zimny i zima u nich też być zimny.

  • Araba

Europa to najbardziej snobistyczny kontynent jaki można sobie wyobrazić. Myślą, że mają wspaniała historię i wierzą w jakiegos nie tego Boga, albo w nic nie wierzą. Ale wkrótce cała Europa będzioe wyznawać Allaha, ha-ha-ha-ha!

  • Chińczyka

Europa jeśt dobra, bo moźna tam wyśłać nasie prokukti i duzio na tim zarobić. Ale ludzie któzi tam ziądziom nie są dobzi. Uwaziaja sie zia pępek świata!

  • Rosjanina

Ej, a Rosja też leży w Europie, nie? Jak nie, to chuj z nią, Matuszka Rosija rules.