Fakty

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 23:43, 20 maj 2010 autorstwa Ełek (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Parry1993. Autor wycofanej wersji to 83.25.183.128.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Józef Stalin – prezenter Faktów
Prawdziwe logo Faktów

Fakty – (właściwie Fuckty) program informacyjny nadawany na antenie TVN o 19:00. Fakty prowadzą współpracę z Gazetą Wyborczą i Dziennikiem Zachodnim, przez co ogromnie leją wodę.

Znane są z pokazywania głupot z ostatnich stron gazet i ważnych informacji. Pierwsze Fakty miały miejsce o 19:30, ale po protestach widzów Wiadomości przeniesiono je na 19.00. O 19:25 codziennie na TVN24 jest program Fakty po Faktach (jego nazwa brzmi trochę jak musztarda po obiedzie)

Stół w studiu jest upierdolony lub ujebany białą farbą. Na szczęście zlikwidowano jebany przerywnik który jedzie z góry, więc 4 miliony Polaków tego nie widzi. Jakby tam gówno leżało na stole to też by nikt nie widział. Podobno odpowiedzialny jest za to niejaki Rurek i jego kolega Wolan, jednak oni nie poczuwają się nawet do minimum odpowiedzialności za to, co pokazują widzom.

Szablon:Stubmedia