Forum:Co Wy na to?: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(nowa strona)
 
(nowy wpis)
Linia 10: Linia 10:
  
 
Mam nadzieję, że zebrane opinie przyczynią się kreatywnie do poprawy jakości Nonsensopedii. [[Specjalna:Wkład/5.173.34.101|5.173.34.101]] ([[Dyskusja użytkownika:5.173.34.101|dyskusja]]) 21:31, 30 maj 2019 (CEST)
 
Mam nadzieję, że zebrane opinie przyczynią się kreatywnie do poprawy jakości Nonsensopedii. [[Specjalna:Wkład/5.173.34.101|5.173.34.101]] ([[Dyskusja użytkownika:5.173.34.101|dyskusja]]) 21:31, 30 maj 2019 (CEST)
 +
 +
:Witaj z powrotem! Po dyskusji widzę, że jesteś tym samym ipkiem, który trafił na pechowy zakres. Znaczy idiotyczna blokada z Play Mobile zniknęła, fajnie. Odnośnie pytań:
 +
 +
:# Nonsensopedia jest projektem rozbitym na dwie połówki, z których każda konkuruje o wszystko co się da, zaczynając od miejsca w guglach, poprzez jakość artów wszelkiego typu i rodzaju, a kończąc na użytkownikach.
 +
:# Pomagam obu stronom na tyle, na ile jest to możliwe, czasem coś skrobnę, czasem poprawię przecinek, czasem z kimś pogadam. Ogólnie znacznie więcej czytam niż piszę.
 +
:# Dalej będą dwie strony, przepaść między nimi zacznie się coraz bardziej pogłębiać, aż w końcu będą stanowić dwa odrębne byty połączone względnie wspólną historią wkładu do maja 2018. [[Użytkownik:Artiom Władimirowicz|Artiom Władimirowicz]] ([[Dyskusja użytkownika:Artiom Władimirowicz|dyskusja]]) 23:23, 30 maj 2019 (CEST)

Wersja z 23:24, 30 maj 2019

Ten wątek nie był edytowany od 141 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Witajcie.

Pewnie wielu z Was powie, że nie jest to temat godny mojej uwagi, niemniej jednak chcę go poruszyć. Sprawa jest tylko pozornie błaha i prosta, dlatego prosiłbym o entuzjastyczne podejście do tej kwestii. Otóż, po powrocie ze swojej długoletniej nieobecności, poczyniłem wiele obserwacji odnośnie ewolucji Nonsensopedii. Miałem przyjemność znać ten projekt u podstaw jego istnienia, następnie zdystansować się do niego, a kilka tygodni temu powrócić, by znów go poznać, porównując jego jakość sprzed lat z obecną. Oceniłem jakościowy stopień owych zmian, sposób pracy userów, stosunki panujące w społeczności, podejście administratorów do ważnych i błahych trudności itp. Nie ukrywam, że wiele rzeczy da się ulepszyć. Dostrzegam wiele pozytywnych zmian, ale są też i nurtujące mnie kwestie, które raczej nie zostaną podjęte w świetle dominującej kreowanej ogólnej koncepcji działania projektu. Aby nie skupiać się wyłącznie na moich opiniach, których zresztą staram się wygłaszać jak najmniej, by nie zostać uznanym za krytyka, chcę poświęcić niniejszy wątek zebraniu opinii userów i administratorów odnośnie szeroko pojętej oceny Nonsensopedii i działań na niej podejmowanych. Oto kluczowe pytanie, na które chciałbym wszystkich Was prosić, abyście udzielili szerszej odpowiedzi:

Czym dla Ciebie jest Nonsensopedia, jak przyczyniasz się do jej rozwoju i jak postrzegasz jej przyszłość?

Mam nadzieję, że zebrane opinie przyczynią się kreatywnie do poprawy jakości Nonsensopedii. 5.173.34.101 (dyskusja) 21:31, 30 maj 2019 (CEST)

Witaj z powrotem! Po dyskusji widzę, że jesteś tym samym ipkiem, który trafił na pechowy zakres. Znaczy idiotyczna blokada z Play Mobile zniknęła, fajnie. Odnośnie pytań:
  1. Nonsensopedia jest projektem rozbitym na dwie połówki, z których każda konkuruje o wszystko co się da, zaczynając od miejsca w guglach, poprzez jakość artów wszelkiego typu i rodzaju, a kończąc na użytkownikach.
  2. Pomagam obu stronom na tyle, na ile jest to możliwe, czasem coś skrobnę, czasem poprawię przecinek, czasem z kimś pogadam. Ogólnie znacznie więcej czytam niż piszę.
  3. Dalej będą dwie strony, przepaść między nimi zacznie się coraz bardziej pogłębiać, aż w końcu będą stanowić dwa odrębne byty połączone względnie wspólną historią wkładu do maja 2018. Artiom Władimirowicz (dyskusja) 23:23, 30 maj 2019 (CEST)