Forum:PUNSUM II, czyli kolejna prowokacja

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 2505 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.


Zgodnie z informacjami, które udało mi się pozyskać dosłownie z dnia na dzień, jeszcze na świeżo, zamieszczam niżej informacje „z pierwszej ręki”. Wybrałem forum, bo sprawa jest na tyle poważna, by każdy zainteresowany mógł mieć do niej dostęp.

Zacznijmy od początku. Jak zapewne pamiętacie, Grzesiek i ZentroXenon zdali uprawnienia 17 września tego roku, w urodziny. Niestety, to było nieprzypadkowe, co poświadcza ten oto log z kanału #mkm. Przebieg całej akcji został zaplanowany zdecydowanie wcześniej, przy czynnym udziale Skrzypa, który rozmawiał o tym z ZentroXenonem 21 sierpnia na query (logi pozwoliłem sobie pociąć głównie dla informacji prywatnych, tj. takich, które nie powinny zostać przekazane dalej, o tym niżej). Głównie przyda się zaprezentować logi z 19 i 20 września, których fragmenty kluczowe są tutaj i tutaj, które doskonale obrazują, kim tak naprawdę są osoby tam przebywające. Sam charakter kanału wyrazić można tą wklejką. Nie muszę chyba wspominać o sabotowaniu naszego fanpage'a na Facebooku, którego dopuszczał się Faller. Marginalizacja swoich własnych zasad kanału, dostępnych na tej stronie.

Jako, że sytuacja to jawna kpina i farsa, skierowana bezpośrednio w kierunku Nonsensopedii i jej użytkowników, niekiedy w sposób wręcz skandaliczny, co poświadczają ww. wklejki, jestem zmuszony dokonać ostrej kontry. W całej tej akcji uczestniczyły osoby o nieposzlakowanej dotychczas opinii, co jeszcze bardziej mnie zaskakuje, próbując zakłócić porządek panujący na Nonsensopedii z przyczyn niejasnych. Z tego miejsca pytam całą społeczność: czy osoby znajdujące się w logach, a dokładniej mówiąc Grzeeesiek, Metallhead, Ciemnowidz i Skrzyp powinni zostać wykluczeni raz na zawsze w postaci blokady do dnia sądnego?

Prócz tego chciałbym, by ZentroXenon, jako administrator obecnie urzędujący tutaj, ustosunkował się do tego, co podałem wyżej, dorzucając jeszcze to i przede wszystkim odpowiedział na pytanie, czy takim wzorem do naśladowania powinien być sysop.

Logi uzyskałem w wyniku wycieków publicznego katalogu Skrzypa, który jest dostępny w Internecie, zatem pozwoliłem sobie na wycinanie fragmentów prywatnych, niezwiązanych ze sprawą. Moim zdaniem ta prowokacja nie powinna mieć miejsca ponownie po wrażeniach podobnych do tych z 2010, a wobec samych prowokatorów winno się wyciągnąć konsekwencje. Artur21 18:42, gru 8, 2012 (UTC)

Od dziś nie jestem żaden Sierściuch, tylko Stirlitz, hehehe... Osobiście wyciągnąłem wczoraj od Zenka parę informacji, oto log. Uprzedzam, że o niczym wtedy nie wiedziałem. Przyznaję, że ciekawy okres rządów Miśka mnie ominął, więc nie wiem, co jest siłą napędową tego spisku (nie moje słowo, jakby co). Skrzyp, zdaje się, wykluczony już jest i to samo bym zrobił z resztą wyżej wymienionych. Zenek, nawet jeśli ma cokolwiek do powiedzenia, to nie wydaje mi się, żeby to było istotne (Breivik też nie powinien mieć tej możliwości, w ten sposób rozumuję). Skrzypuś, jak ty komu, tak on tobie. Serscull 18:56, gru 8, 2012 (UTC)
Moim zdaniem należy zbanować zdrajców do dnia sądnego. Bo co mogłoby się stać, gdyby wrócili na Nonsę, a my byśmy zapomnieli? Skoro np. Amoniak czy Diabelko zostali zbanowani 2 lata temu, to i oni powinni ponieść konsekwencje swoich czynów. wowJurekedycji tak dużo 18:58, gru 8, 2012 (UTC)
Zdrajców należy odstosunkować ze społeczeństwa. Na słowach nie skończę... smarujcie więc dupska... — Dominiol 19:05, gru 8, 2012 (UTC)
Kiedy widzę takie nieumiejętne próby załatwienia sobie broni, robię typowy dla ludzi wschodu facepalm. Niech się szykują na 22 cm w pewnej części ciała, bo to smutne, nawet nie umieją zrobić porządnego przewrotu ani rewolucji. Wszystko wychodzi na jaw. CZOKORZAL -.- hollyblues napierdalasz, synu. 19:12, gru 8, 2012 (UTC)
HollyBlue: <rzuwig> 208.174.57.186 (dyskusja) 19:24, gru 8, 2012 (UTC)