Forum:Reforma TRE: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(nowa strona)
 
 
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 27: Linia 27:
 
|}
 
|}
 
Zapraszam do dyskusji. {{209po}} 00:24, lip 21, 2019 (CEST)
 
Zapraszam do dyskusji. {{209po}} 00:24, lip 21, 2019 (CEST)
 +
----
 +
Wgl, jak mają być reformy, to raczej wypada robić TRE, bo ostatnio TRE było chyba przy przenoszeniu się z Fandomu <del>I soczysty ban poleciał</del> {{WatermelonPL}} 00:10, 25 lip 2019 (CEST)
 +
:Wiesz, z mojej strony [https://nonsensopedia.org/w/index.php?title=Dyskusja_u%C5%BCytkownika%3A209po%2Fkurzownia3&type=revision&diff=1606302&oldid=1606275 taka propozycja już padła]. Czy się przyjmie, czy też nie, to już wyjdzie w praktyce, może na jakimś zebraniu adminów, może na luźnej discordowej dyskusji, będzie widać. Ja uważam, że TRE jest potrzebne, byleby było jasne, co się kwalifikuje do wywalenia, a co nie. Bo w innym przypadku będzie powtórka sprzed roku, wszak niektórym usuwanie sprawia taką frajdę, że jak się rozpędzą, to usuną za dużo. [[Użytkownik:Archiwista|Archiwista]] ([[Dyskusja użytkownika:Archiwista|dyskusja]]) 19:48, 25 lip 2019 (CEST)
 +
----
 +
Reforma uznana za przyjętą. {{209po}} 21:38, lip 28, 2019 (CEST)

Aktualna wersja na dzień 21:38, 28 lip 2019

Ten wątek nie był edytowany od 81 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Bez zbędnego piCenzura2.svga.

Tydzień Radosnej Eksterminacji potrzebuje reformy. Oto moja propozycja:

Przed reformą Po reformie
Usuwamy tylko najbardziej palące przypadki. Artykuł zostaje usunięty wtedy, gdy administrator bądź moderator zadecyduje, że nadaje się do kasacji.
Nie usuwamy haseł, które były głosowane na sdu i przeszły. Co najwyżej dodajemy je tam jeszcze raz. (punkt usunięty)
Usuwanie substubów bardzo mile widziane. Usuwanie artykułów do 1kb bardzo mile widziane.
Nie usuwamy haseł aktywnych użytkowników oraz administratorów. Nie usuwamy haseł aktywnych użytkowników. Jeżeli uważasz, że to hasło nie spełnia norm Nonsensopedii – po prostu wrzuć je na SDU.
Jeśli uważasz, że hasło ww. użytkownika nie spełnia norm Nonsensopedii – po prostu wrzuć je na SDU. (zintegrowane z punktem powyżej)
Usuwanie najbardziej oczywistych przypadków pozwoli uniknąć czasochłonnych konfliktów. Usuwanie najbardziej oczywistych przypadków pozwoli uniknąć czasochłonnych konfliktów.
Hasło, co do którego masz wątpliwości, możesz stagować i ty, drogi adminie! Wtedy ktoś je sprawdzi za ciebie. Hasło, co do którego masz wątpliwości, możesz stagować i ty, drogi adminie bądź modzie! Wtedy ktoś je sprawdzi za ciebie.
Nie usuwamy haseł z kategorii: Czysty nonsens i Artykuły na medal. Nie usuwamy haseł z kategorii Czysty nonsens i Artykuły na medal. Jeżeli uważasz, że hasło znajdujące się w którejś z tych kategorii nie spełnia norm – wrzuć je na SDU.
(nowy punkt) Wszystkie SDU zaczęte w trakcie TRE będą zawsze w trybie 24h niezależnie od głosów.

Zapraszam do dyskusji. 209po Radioactive.svg 00:24, lip 21, 2019 (CEST)


Wgl, jak mają być reformy, to raczej wypada robić TRE, bo ostatnio TRE było chyba przy przenoszeniu się z Fandomu I soczysty ban poleciał WatermelonPL (Żale | Edycje) 00:10, 25 lip 2019 (CEST)

Wiesz, z mojej strony taka propozycja już padła. Czy się przyjmie, czy też nie, to już wyjdzie w praktyce, może na jakimś zebraniu adminów, może na luźnej discordowej dyskusji, będzie widać. Ja uważam, że TRE jest potrzebne, byleby było jasne, co się kwalifikuje do wywalenia, a co nie. Bo w innym przypadku będzie powtórka sprzed roku, wszak niektórym usuwanie sprawia taką frajdę, że jak się rozpędzą, to usuną za dużo. Archiwista (dyskusja) 19:48, 25 lip 2019 (CEST)

Reforma uznana za przyjętą. 209po Radioactive.svg 21:38, lip 28, 2019 (CEST)