Forum:Reforma TRE

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 00:24, 21 lip 2019 autorstwa 209po (dyskusja | edycje) (nowa strona)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 93 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Bez zbędnego piCenzura2.svga.

Tydzień Radosnej Eksterminacji potrzebuje reformy. Oto moja propozycja:

Przed reformą Po reformie
Usuwamy tylko najbardziej palące przypadki. Artykuł zostaje usunięty wtedy, gdy administrator bądź moderator zadecyduje, że nadaje się do kasacji.
Nie usuwamy haseł, które były głosowane na sdu i przeszły. Co najwyżej dodajemy je tam jeszcze raz. (punkt usunięty)
Usuwanie substubów bardzo mile widziane. Usuwanie artykułów do 1kb bardzo mile widziane.
Nie usuwamy haseł aktywnych użytkowników oraz administratorów. Nie usuwamy haseł aktywnych użytkowników. Jeżeli uważasz, że to hasło nie spełnia norm Nonsensopedii – po prostu wrzuć je na SDU.
Jeśli uważasz, że hasło ww. użytkownika nie spełnia norm Nonsensopedii – po prostu wrzuć je na SDU. (zintegrowane z punktem powyżej)
Usuwanie najbardziej oczywistych przypadków pozwoli uniknąć czasochłonnych konfliktów. Usuwanie najbardziej oczywistych przypadków pozwoli uniknąć czasochłonnych konfliktów.
Hasło, co do którego masz wątpliwości, możesz stagować i ty, drogi adminie! Wtedy ktoś je sprawdzi za ciebie. Hasło, co do którego masz wątpliwości, możesz stagować i ty, drogi adminie bądź modzie! Wtedy ktoś je sprawdzi za ciebie.
Nie usuwamy haseł z kategorii: Czysty nonsens i Artykuły na medal. Nie usuwamy haseł z kategorii Czysty nonsens i Artykuły na medal. Jeżeli uważasz, że hasło znajdujące się w którejś z tych kategorii nie spełnia norm – wrzuć je na SDU.
(nowy punkt) Wszystkie SDU zaczęte w trakcie TRE będą zawsze w trybie 24h niezależnie od głosów.

Zapraszam do dyskusji. 209po Radioactive.svg 00:24, lip 21, 2019 (CEST)