Forum:Rekategoryzacja nt. wojen światowych: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(nowa strona)
 
(re)
 
Linia 8: Linia 8:
  
 
Prace rozpoczną się dzisiaj, ale po nocy... {{209po}} 01:15, lip 1, 2019 (CEST)
 
Prace rozpoczną się dzisiaj, ale po nocy... {{209po}} 01:15, lip 1, 2019 (CEST)
 +
:Ech. Dobra, to po kolei. Po pierwsze: epoki stanowią „tkaninę bez szwów”. Nie ma czegoś takiego, że weźmiesz nożyce i powiesz: „tak, tutaj się kończy jedna epoka, a zaczyna kolejna”. Nie. To wszystko jest dość płynne. Jeśli masz wątpliwości, to możesz oczywiście zrobić taki podział, jak mają wikipedyści. No ale cóż: to jest Nonsa. Tutaj nie musisz się w zasadzie niczym przejmować. Możesz wsadzić budowanie piramid do kategorii [[:Kategoria:Programowanie|programowanie]] i też nic się nie stanie. Ba, w niektórych miejscach pewne rzeczy są celowo pomieszane, wszak kiedyś uważano robienie takiego bałaganu za zabawne. I co, chcesz nagle to naprawiać, sprawdzać fakty i porządkować to wszystko tak, jak mają wikipedyści? Po co? Na co? Komu? Przecież i tak [[nikogo to nie obchodzi]]. [[Użytkownik:Archiwista|Archiwista]] ([[Dyskusja użytkownika:Archiwista|dyskusja]]) 07:01, 1 lip 2019 (CEST)

Aktualna wersja na dzień 07:01, 1 lip 2019

Ten wątek nie był edytowany od 112 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Po przejrzeniu systemu kategorii, szczególnie tej sekcji o wojnach, twierdzę, że system ten został niedopracowany. Postanawiam go zmienić. Lista zmian:

  1. Zostanie utworzona Kategoria:I wojna światowa, będąca w kategoriach: historia nowożytna, historia najnowsza, wojny, gry.
  2. Artykuły będące w kategorii historii nowożytnej dotyczące I wojny światowej zostaną przekategoryzowane na kategorię I wojna światowa.
  3. Podobnie z II wojną światową, tyle, że zamiast historii nowożytnej będzie najnowsza.
  4. Kategoria wojny trafi również do kategorii historia.

Prace rozpoczną się dzisiaj, ale po nocy... 209po Radioactive.svg 01:15, lip 1, 2019 (CEST)

Ech. Dobra, to po kolei. Po pierwsze: epoki stanowią „tkaninę bez szwów”. Nie ma czegoś takiego, że weźmiesz nożyce i powiesz: „tak, tutaj się kończy jedna epoka, a zaczyna kolejna”. Nie. To wszystko jest dość płynne. Jeśli masz wątpliwości, to możesz oczywiście zrobić taki podział, jak mają wikipedyści. No ale cóż: to jest Nonsa. Tutaj nie musisz się w zasadzie niczym przejmować. Możesz wsadzić budowanie piramid do kategorii programowanie i też nic się nie stanie. Ba, w niektórych miejscach pewne rzeczy są celowo pomieszane, wszak kiedyś uważano robienie takiego bałaganu za zabawne. I co, chcesz nagle to naprawiać, sprawdzać fakty i porządkować to wszystko tak, jak mają wikipedyści? Po co? Na co? Komu? Przecież i tak nikogo to nie obchodzi. Archiwista (dyskusja) 07:01, 1 lip 2019 (CEST)