Forum:Urodziny 2011

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 449 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.


Trochę wcześniej niż w poprzednim roku wspominamy o urodzinach Nonsensopedii. 17 września mija 6 lat istnienia projektu. W zeszłym roku zorganizowano 'Poznaj swojego admina', według mnie to była świetna akcja. Teraz możemy to oczywiście powtórzyć. Poza standardową zmianą loga i wyglądem strony głównej macie chyba jakieś inne pomysły, prawda? Ale:

  • nie piszcie o dniu bez bana - banowanie musi być ZAWSZE i jest to część sprzątania. Chyba nie chcemy, żeby Nonsa wyglądała jak śmietnik w dniu urodzin, prawda?
  • nie piszcie o opach na IRCu - to trzeba już załatwiać z opostwem tamże. Voice chyba będzie można dawać, to jeszcze skonsultuję z administracją, żeby nie było, że ja coś obiecuję, a to nie wypali. Ja tu tylko revertuję.
  • nie piszcie o zawyżaniu ilości artów - w zeszłym roku sama za tym byłam, nie przeszło, bo komu by się chciało zapieprzać w urodziny?

Mam nadzieję, że do połowy lipca będziemy już mieli listę pomysłów i uda nam się zrealizować przynajmniej część z nich. Żeby nie było robienia czegoś na ostatnią chwilę. Im szybciej się za to weźmiemy, tym lepiej. Jasnowidzka 14:37, cze 30, 2011 (UTC)


  • Dzień bez bana – głupota. Nie powinniśmy okazywać więcej pobłażliwości niż zazwyczaj. Jeśli uważacie, że zazwyczaj okazujemy za mało, to powód do większej zmiany.
  • OPy i wojsy na IRCu – można to zrobić w ostateczności. Przynajmniej nie będzie widać, że załapały się na to tylko dwie osoby.
  • Zawyżanie ilości artów – to nie powinno być od święta, ale na co dzień.
  • Poznaj swojego admina jest spoko. Myślę, jakby to zmieszać z Facebookiem i ruchem w tamtym miejscu, który przyniósłby spore korzyści. Byle nie z kont personalnych (!), a wszystkie wpisy z konta Nonsensopedia to śmiech lekki, niestety.

Od siebie:

  • Żadnych większych eventów na stronie, które wymagać będą od czytelników więcej niż robią na co dzień. To leniwa masa i nawet dopisanie podpunktu pewnie przyszłoby im ciężko.
  • Napiłbym się wina, btw Risen911.gifRisen911spam.gif 15:00, cze 30, 2011 (UTC)

Risen, chyba się nie zrozumieliśmy, mi chodzi o to, żeby z takimi inicjatywami nie wychodzić, fail. Jasnowidzka 15:05, cze 30, 2011 (UTC)

Jasna, chyba się nie zrozumieliśmy, skomentowałem sobie ot tak wymienione i odradzone przez Ciebie inicjatywy dodając punkcik od siebie. Mam za dużo wolnego czasu :) No fail. Risen911.gifRisen911spam.gif 15:12, cze 30, 2011 (UTC)

A ja mam dwa genialne pomysły: 1. [1] - spójrzcie na główne menu angielskiej Uncyclopedii. Można byłoby stamtąd wszystko wnieść (obecna strona Uncyclopedii to tzw. przeróbka Wikipedii). 2. Wpadłem na utworzenie projektu pt. Brakujące artykuły na Nonsensopedii, które są w innych wersjach językowych tego projektu, ale w polskiej nie ma, ale o tym powiem szerzej na następnym forum z tej okazji.

Co do pierwszego, macie zastrzeżenia? Lw1995Geniusz 13:40, lip 3, 2011 (UTC)

Do obu. Kwestią zmiany wyglądu nie jest zmienienie kilku plików, ale wgranie całej skórki, co jest niemożliwe – cudem monobook się przed oasis uchował, a o skórce vector nie ma nawet z wikią mowy – mają nas głęboko gdzieś, więc pomysł nierealny. Do drugiego – taka lista byłaby cholernie długa, a artykuły, które śmieszą w innych krajach niekoniecznie dotyczą naszych realiów, więc też przeciw. TrojaninKadet.png 13:49, lip 3, 2011 (UTC)
Nie wiem też, co te dwa pomysły mają do urodzin ;) Jasnowidzka 16:18, lip 3, 2011 (UTC)
Latające dywany. Risen911.gifRisen911spam.gif 17:01, lip 3, 2011 (UTC)