Forum:Urodziny 2011 ver 2.0

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 450 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.


Jako że temat o lepszym tytule podpadł pod kategorię archiwalną, a nie każdemu zechce się grzebać w pasku adresu i dopisywać &action=edit, no i tak się składa, że urodziny za pasem, warto już złożyć jakieś propozycje, jak uświetnić ten dzień (ale raczej tych kilka dni, jak poprzednio) i zorganizować jakieś proste i pomysłowe eventy. Wyciąg z poprzedniego tematu:

 • Pomysł Poznaj swojego admina przyjął się w poprzednim roku – będzie dobrym zrobić takie cudo i teraz.
 • Żadnych dni bez bana czy darmowych adminów. W święta państwowe policja nie odpoczywa, a rządzą ci sami, co na codzień – wersji podobnej do tego się trzymajmy.
 • Zmuszanie do pisania artykułów również nie wypali, niewiele bowiem jest osób, które „na poczekaniu” wpadną na dobry pomysł.
 • Przeróbka na wygląd bardziej podobny do tego z dzisiejszej Wikipedii nie wchodiz w grę, bowiem wymaga zbyt dużych ingerencji w skórkę.
 • No i zloty też nie wypalą, nie ma się co łudzić :(

A teraz, co może być:

Dyskutować, zmieniać, krytykować. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 10:15, wrz 4, 2011 (UTC)

 • Urodzinowe logo – obowiązkowe.
 • Nieduże przerobienie szaty graficznej, choćby drobne przeróbki na stronie głównej. W poprzednich latach wypalało.
 • Urodzinowy, specjalny NonNews – może być naprawdę fajny.
 • Na głównej losowy ANM i losowa GNM z ostatniego roku. Albo specjalny Różowy Słoń i Biały Kruk. Albo oba naraz, chociaż skłaniałbym się do wersji z losowymi medalami, a konkurs w formie ankiety dla czytelników.
 • Fajna urodzinowa ankieta? Powinno być spoko.
 • Może jakiś event typu Twoje pierwsze wspomnienie z Nonsensopedią.
 • Na pewno coś na facebooku'u. Może jakiś konkurs ze znajomości Nonsensopedii, albo „Test na Nonsensoholizm” przeznaczony dla czytelników. Ja tam na Fejzbruku konta nie mam, więc odpowiedzialni za to z pewnością wymyślą coś lepszego.
 • Fajnie byłoby, gdyby Terrapodian odpalił kolejne opowiadanie, ale to już od niego samego zależy ;>
 • Rozreklamować co się da na sitenotice.
Opowiadanie się pojawi. Jestem jak najbardziej za wywiadem, który można kierować nawet do konkretnych adminów (może ktoś z doświadczonych bałwanków przeprowadzi konkretny wywiad?). Losowe ANM koniecznie. [[Terrapodian]] Ni! 23:06, wrz 4, 2011 (UTC)
Losowe ANM koniecznie BEZ artykułów Ptoka.
Nie masz prawa w to ingerować (bo skoro losowy, nie ingeruje nikt) i proszę, byś się uspokoił. Popieram wywiady z adminami, ale zróżnicowane co do ich stażu umiejętności i losów. Fajnie byłoby poczytać o losach Nonsy za czasów wspaniałej adminki, jaką była Szoferka (Alchemik i Terrapodian) o latach doświadczenia Vae, trochę losów nowych sysopów takich jak Dziabąg, moja historia też jest na pewno ciekawa (tylko czy będą chętni na obdarcie mnie z retorycznej skóry, ha, Jasnowidzka!). Co do Sitenotice, może opowiadanie Terra? Co się da to chyba nie najlepszy pomysł, gdyż nie wszystko się tam zmieści.Emdeggergadajka 23:25, wrz 4, 2011 (UTC)

A może dla odmiany i nonsensu zróbcie WIGILIĘ urodzin nonsensopedii a w same urodziny nic~?

Ptoku, podpisuj się. Emdeggergadajka 21:23, wrz 4, 2011 (UTC)
Sam jesteś Ptok. Nie mam konta, nie muszę się podpisywać, mogę pisać jako ip jeśli chcę.
Nie wyzywaj mnie brzydko. Byłeś pod tym ip na ircu dziś jako „Ptok B”, a więc jako user, nieważne, czyś sobie skasował konto czy nie (a nie jest tak do końca), tylko czy jako user funkcjonujesz, a tak jest. Sam jesteś Ptok, Ptoku. Emdeggergadajka 22:50, wrz 4, 2011 (UTC)
IRC jest jednostką niezależną od Nonsensopedii, w związku z czym nicki tamże użyte nie są automatycznie przenoszone tutaj. Użytkownik o nicku Ptok nie istnieje na Nonsesopedii, a już na pewno ja nim nie jestem. Nie nazywaj mnie tak. Nie wiem czemu tak usilnie to robisz.
Chłopaki, nie kłóćcie się jak Słowacki z Mickiewiczem. Dobrze wiemy kto jest Ptokiem, a kto nie, kto ma szpaler fanów, a kto nie. Kto się nim czuje. Najważniejsze to znaleźć swoje miejsce w tej całej machinie zwanej życiem. [[Terrapodian]] Ni! 23:06, wrz 4, 2011 (UTC)
Ja tu składam propozycję na wasze urodziny a ten do mnie z ptokiem..
Nie kłóćmy się, tu jak i wszędzie jest miejsce dla nas obu, nim potok życia przemieni nas w kulki gejszy. Twój Emdzio
Ech... człowieku...
co ja, jakie obdzirranie że skóry. Jaki wywiad? Że ja? Pisze sie na to. :D tylko to bedzie podłe. jasnowidzka.
Hmmm, wywiad ze mną... Dziwię się, że nie boicie się gadania o autobusach, ale jak tak, to ok, czemu by nie. :D Po dziabągu 17:46, wrz 7, 2011 (UTC)

2 dni do urodzin

Czyli mamy takie propozycje;

 • nowy wygląd, logo
 • ankieta urodzinowa, news na głównej
 • wywiad z administratorami
 • "Twoje pierwsze wspomnienie o Nonsie" czy coś w tym stylu
 • Test na Nonsensoholizm dla czytelników (rozreklamować na FB)
 • losowy ANM/GNM

Ktoś jeszcze ma dobre pomysły? Jeśli nie, to czas porozdzielać obowiązki. [[Terrapodian]] Ni! 18:39, wrz 15, 2011 (UTC)

Mogę zrobić główną, test na nonsensoholizm (reklamą zajmie się ktoś inny Mordka.png) i losowy ANM/GNM jak zdążę. Proponuję wykreślać z listy już zrobione rzeczy i dawać do nich linka o tak. N32.png dyskusja« 14:42, wrz 16, 2011 (UTC)
Test na nonsensoholizm robi Artur, więc możesz jemu wysyłać sugestie. Losowy ANM fajnie, co do głównej, to wzoruj się wcześniejszymi edycjami, ale nikt nie broni Ci eksperymentować. Życzę szczęścia. [[Terrapodian]] Ni! 14:45, wrz 16, 2011 (UTC)

W W-wie odbywają się Dni Transportu Miejskiego - może jakieś nawiązanie? :D. A poza tym zróbcie wywiad z Królem Arturem! 95.40.103.171 (dyskusja) 22:01, wrz 15, 2011 (UTC)

Może i ten pomysł być dobry, jednak nie bardzo mi pasuje te czwarte, czyli "Twoje pierwsze wspomnienie o Nonsie". Jednak pomysł uważam za dobry. Pozdrawiam, Lw1995 :) PS Nie kasujcie mi tego! 188.47.55.85 (dyskusja) 18:50, wrz 15, 2011 (UTC)

LW! Przecież Cię zbanowali chyba! Jak się tutaj dostałeś! Pozdro stary! Pomysły fajne, ciekawe i inne rzeczowniki Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają. Supro14732 (dyskusja) 19:07, wrz 15, 2011 (UTC)


Wszystkiego najlepszego Nonsensopedii :) KracokMałe Kracate! 22:25, wrz 16, 2011 (UTC)

Dziękujemy! [[Terrapodian]] Ni! 22:27, wrz 16, 2011 (UTC)