Forum:Wszędzie szablon Information!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 540 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Jeżeli już zajmujemy się porządkowaniem plików, proponuję, aby w miarę możliwości we wszystkich plikach był uzupełniony {{information}}. Uzupełniony uznaję jako wypełniony w miejscu źródła, autora i licencji. Jest też trochę plików, które niby mają {{information}}, ale nie są w pełni uzupełnione.

Akcja byłaby długoterminowa, jest ponad 5000 plików, które nie mają {{information}}. Jeszcze do tego dojdzie trochę plików nieuzupełnionych w pełni. Ze względu na ogrom przeglądania, nie wiem, czy nawet uda się skończyć to w tym roku. To będzie żmudna robota, bo będzie trzeba odpowiednio dobrać licencje. Będzie pewno bardzo dużo {{domniemanie}}.

Zrobiłem kod w szablonie {{information}}, który wstawia kategorię do uzupełnionych plików z {{information}}. Kod na razie nie działa, żeby nie robić nic bez zgody społeczności, aby go aktywować, należy usunąć z niego <!-- ... -->, czyli tę część, która jest odpowiedzialna za komentarze. Kategoria ta byłaby oczywiście ukryta.

Odfiltrowałoby się botem potem pliki, w których nie ma uzupełnionego szablonu {{information}}. Tę listę plików podzieliłoby się na ileś części, każda po 100 plików. Każdy, kto ma co najmniej 100 kreatywnych można zmodyfikować próg, jak chcecie mógłby wziąć sobie część do przejrzenia. We wszystkich przejrzanych plikach musi być {{information}}, ponadto najlepiej, żeby były uzupełnione. Przewidywana nagroda w postaci gwiazdy.

Czekam na wasze opinie, 209po Radioactive.svg 12:52, kwi 30, 2018 (CEST)

Popieram i w razie czego zgłaszam wstępną chęć udziału. Sir Polskacafe 14:14:05, kwi 30, 2018 (CEST)