Gej

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 21:14, 22 cze 2010 autorstwa ArturVonFornal (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Trojanin. Autor wycofanej wersji to 83.26.32.104.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
W czoko jest spoko!
Gej o byciu gejem
Pederasta – on tylko czeka aż się schylisz
Hasło Młodzieży Wszechpolskiej
Ja nie używam pewnego słowa na G, bo mi się z gównem kojarzy
Janusz Korwin-Mikke o słowie gej

Gej – osoba nie mieszkająca na wyspie Lesbos nad morzem Gejskim (błędnie nazywane Egejskim). Bywają pieszczotliwie zwani pedałami lub ciotami. Są to osobniki płci męskiej i lubią osobników tej samej płci. Żywią się głównie kiełbasą, bananami i parówkami, popijając to jogurtem HOMOgenizowanym. Pierwszymi znakami rozpoznawczymi mogą być np.: rozbieranie się przy kolegach na basenie imponując ptaszkiem, gimnastykowanie się przed nimi i odejście od dziewczyny, która „mieszka za daleko” (tzn. ulicę dalej). Każdy gej posiada w domu dzwonek do drzwi wydający barwne dźwięki jakiegoś ptaka, pozwala to na rozpoznanie, kiedy z przypadkową wizytą wpadnie inny gej i po otworzeniu drzwi na wstępie powie „ale ma pan fajnego ptaszka”. Geje są znienawidzeni przez MW, NOP, także dresiarze i ziomki nie przepadają za nimi. Uwielbiają nieprzewidywalną "Modę na sukces". Biorą udział w paradach i imprezach na orientację, podczas nich poszukują ptaków w lesie. Występują u nich dziwne relacje rodzinne. Często mają rodzonych braci, dla których są braćmi ciotecznymi. Jak widać ich ulubiony serial ma wpływ nawet na ich sytuację rodzinną. Zazwyczaj wychowywani przez samotne matki, które biją ich kablem od pilota lub bezprzewodową słuchawką od prysznica. Nie mówią "tak" tylko " o giej". Lubią wszytko co długie. Nie wyobrażają sobie życia bez czekolady i lodów. Pracują nad mięśniami ust i nie tylko.

Wygląd

Zdecydowana większość gejów to niscy (155 - 170 cm), ulizani, opaleni jak blachary, bruneci z brązowymi oczami (często dookoła oczu występują siniaki).

Przekonania polityczne

Geje to w większości lewicowcy, toteż wręcz ubóstwiają takie partie jak Sojusz Lewicy Demokratycznej, RACJA Polskiej Lewicy, Zieloni 2001. Ogółem ulubione poglądy polityczne gejów to: socjaldemokracja, socjalliberalizm, zielona polityka, liberalizm (ale tylko lewicowy). Geje nienawidzą: konserwatystów, prawicowców, nacjonalistów, patriotów (No właśnie...).

Galeria

Zobacz też

Szablon:Stublud