Gra:Strona 500002: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (Robot dokonuje poprawek kosmetycznych)
M (DasBott przeniósł stronę Gra:Strona 500002 na Gra:Strona 500002, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Przywracanie forów)
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 5: Linia 5:
 
* Jeśli chcesz uciekać do domu, przejdź na [[Gra:Strona 50010|stronę 50010]].
 
* Jeśli chcesz uciekać do domu, przejdź na [[Gra:Strona 50010|stronę 50010]].
 
* Jeśli chcesz się teleportować do średniowiecznego Azerbejdżanu, przejdź na [[Gra:Strona 50011|stronę 50011]].
 
* Jeśli chcesz się teleportować do średniowiecznego Azerbejdżanu, przejdź na [[Gra:Strona 50011|stronę 50011]].
* Jeśli chcesz cofnąć swoją decyzję, najedź kursorem na '''to''' słowo. Dobrze. Teraz przejedź prostą linią na niebieski/zielony/srebrny/cholera wie jaki pasek. Teraz przejedź nim w lewo na wysokość napisu PLIK. Przejedź kursorem w doł na taką jedną strzałkę skierowaną w lewo. Czyli bliżej brzegu monitora. I kliknij. Co? Nie masz paska ani napisu PLIK? Więc jesteś w trybie pełnego ekranu lub nie wiem co. Jeśli jesteś w trybie pełnego ekranu, wyjdź z niego i dopiero '''teraz''' wykonaj wskazówki podane wyżej.
+
* Jeśli chcesz cofnąć swoją decyzję, najedź kursorem na '''to''' słowo. Dobrze. Teraz przejedź prostą linią na niebieski/zielony/srebrny/cholera wie jaki pasek. Teraz przejedź nim w lewo na wysokość napisu PLIK. Przejedź kursorem w doł na taką jedną strzałkę skierowaną w lewo. Czyli bliżej brzegu monitora. I kliknij. Co? Nie masz paska ani napisu PLIK? Więc jesteś w trybie pełnego ekranu lub nie wiem co. Jeśli jesteś w trybie pełnego ekranu, wyjdź z niego i dopiero '''teraz''' wykonaj wskazówki podane wyżej lub kliknij prawym przyciskiem myszy, i w menu które ci się wyświetli, wciśnij napis '''wstecz'''.
  
 
[[Kategoria:Gra|500002]]
 
[[Kategoria:Gra|500002]]

Aktualna wersja na dzień 22:27, 31 lip 2018

Ogórki zaczęły bić przed Tobą pokłony. Niestety kiedy się nachyliły, zobaczyły, że masz paznokcie u nóg, a w Świętej Księdze Ogóra wyraźnie napisanie jest: ...I nie będzie miał „paznokciów” u stóp. Ogórki rzuciły się na Ciebie i rozszarpały na strzępy, ale Twoje oko wciąż jest sprawne, mimo, że wypadło z głowy. Na dodatek wyrosły mu nogi i ogon.

Co chcesz zrobić?

  • Jeśli chcesz uciekać do domu, przejdź na stronę 50010.
  • Jeśli chcesz się teleportować do średniowiecznego Azerbejdżanu, przejdź na stronę 50011.
  • Jeśli chcesz cofnąć swoją decyzję, najedź kursorem na to słowo. Dobrze. Teraz przejedź prostą linią na niebieski/zielony/srebrny/cholera wie jaki pasek. Teraz przejedź nim w lewo na wysokość napisu PLIK. Przejedź kursorem w doł na taką jedną strzałkę skierowaną w lewo. Czyli bliżej brzegu monitora. I kliknij. Co? Nie masz paska ani napisu PLIK? Więc jesteś w trybie pełnego ekranu lub nie wiem co. Jeśli jesteś w trybie pełnego ekranu, wyjdź z niego i dopiero teraz wykonaj wskazówki podane wyżej lub kliknij prawym przyciskiem myszy, i w menu które ci się wyświetli, wciśnij napis wstecz.