Gra:Strona 500690: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (drobne)
Linia 15: Linia 15:
 
<big>Twój wynik: '''84 / 100'''.</big>
 
<big>Twój wynik: '''84 / 100'''.</big>
  
To NIE JEST ŻART. NAPRAWDĘ, BEZAPELACYJNIE, NIEPODWAŻALNIE I FINALNIE '''ZWYCIĘŻYŁEŚ'''! MISTRZU! NAUCZ MNIE TEGO! Nie, nie tego, pierdzieć pachą każdy głupi potrafi. Ani tego, przecież wiem jak zawinąć usta w harmonijkę!
+
To NIE JEST ŻART. NAPRAWDĘ, BEZAPELACYJNIE, NIEPODWAŻALNIE I FINALNIE '''ZWYCIĘŻYŁEŚ'''! MISTRZU! NAUCZ MNIE TEGO! Nie, nie tego, pierdzieć pachą każdy głupi potrafi. Ani tego, przecież wiem jak zawinąć usta w harmonijkę (jeśli nie umiesz wykonać tych dwóch wyżej wymienionych rzeczy, [[Gra:Strona -500690|klikaj tu]])!
  
 
Jak już nacieszysz się widokiem swego chwalebnego zwycięstwa, to zerknij [[Gra:Strona 777,77|tu]]. Masz przecież bana, nie?
 
Jak już nacieszysz się widokiem swego chwalebnego zwycięstwa, to zerknij [[Gra:Strona 777,77|tu]]. Masz przecież bana, nie?

Wersja z 12:37, 8 maj 2011

Odkrycie tego ukrytego eventu musiało wymagać od Ciebie naprawdę solidnych nakładów pracy. Bo wiesz, że tego tak naprawdę nie było i Ci się to śni? Wiesz, że to jest Matrix i wszystko, co tu widzisz to sen?

Ale nieważne. Grunt, że odkryłeś.

Administrator leży, Nonsensopedia pewnie niedługo znajdzie nowego. O, to chyba ten nowy. Ale nieważne, grunt, że się udało.

Aha, no i masz bana. Ale nieważne. Grunt, że...

Medal.png

...Zwyciężyłeś!

Tak jest! WYGRAŁEŚ GRĘ!

Twój wynik: 84 / 100.

To NIE JEST ŻART. NAPRAWDĘ, BEZAPELACYJNIE, NIEPODWAŻALNIE I FINALNIE ZWYCIĘŻYŁEŚ! MISTRZU! NAUCZ MNIE TEGO! Nie, nie tego, pierdzieć pachą każdy głupi potrafi. Ani tego, przecież wiem jak zawinąć usta w harmonijkę (jeśli nie umiesz wykonać tych dwóch wyżej wymienionych rzeczy, klikaj tu)!

Jak już nacieszysz się widokiem swego chwalebnego zwycięstwa, to zerknij tu. Masz przecież bana, nie?

Albo, jeśli chcesz czitować i próbować narazić się nowemu administratorowi, przejdź tu.

Ale i tak zwyciężyłeś!