Hasacz

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 20:10, 19 kwi 2010 autorstwa ArturVonFornal (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Artur21. Autor wycofanej wersji to 86.63.143.27.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Plik:Hasacz3.gif
Hasacz chory na urwogłowie

Hasacz – istota ciągle uśmiechnięta. Jedna z wielu mitycznych stworzeń internetowych, tak jak np.: dziubdziub czy wirus. Stosunkowo łatwo go znaleźć, wystarczy poszukać.

Wygląd i charakterystyka

Mają zawsze zielony kolor i zawsze uśmiechniętą gębę, określaną jako słodka.
Do cech charakterystycznych zalicza się również donośne gulgotanie w okresie godowym. Nie posiadają nosa, zapach wyczuwają całą powierzchnią ciała, więc potrafią stwierdzić jak smakuje biała bitmapa.

Hasacz ma jedną parę czarnych, ślicznych oczek. Ponadto jest zbudowany z gumy, posiada kauczukowy kręgosłup, dzięki czemu posiada nadzwyczajną gibkość. Jest także szczęśliwym posiadaczem dwóch par granitowych kopytek. Droga ewolucyjna hasaczy nie jest do końca jasna. Istnieją jednak przypuszczenia, że rozwinęły się z pradawnego skrzyżowania foki z psem. Przez lata wykształciły własną metodę rozmnażania tzw. przez kopiuj- wklej.

Hasacze są endemitami, gdyż można je spotkać wyłącznie w internecie. Są usposobienia raczej łagodnego, jednak w chwili zagrożenia potrafią w ułamku sekundy znokautować oponenta silnym ciosem z klaty. Tak, jak w każdym złożonym społeczeństwie, mają one króla Zwanego Spankim. Robotnicy hasają, zaś król tylko siedzi i zgarnia chwałę.

Hasacz podczas hasania może zapaść na chorobę zwaną urwogłowiem. Choroba charakteryzuje się stopniowym odpadaniem głowy hasacza. Jest powodowana przez wirus AH6N66. Choroba mija po 7-10 dniach. W tym czasie hasaczowi wyrasta nowa głowa z nowym uśmiechem i nowymi ślicznymi czarnymi oczkami. Hasacze w czasie choroby mogą nadal hasać ponieważ nie posiadają one mózgu.

Linki zewnętrzne

Szablon:Stubzwi