John Rambo: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 83.26.223.175. Autor wycofanej wersji to Mendzio.)
Linia 20: Linia 20:
 
==Osiągnięcia Rambo.==
 
==Osiągnięcia Rambo.==
 
Jednym z największych osiągnięć jest złamanie drabiny ręką podczas i jednocześnie po zabijaniu.
 
Jednym z największych osiągnięć jest złamanie drabiny ręką podczas i jednocześnie po zabijaniu.
 +
Potrafi zabić człowieka(i nie tylko) strzelając do niego z łuku kurczakiem.
  
 
===Zobacz też:===
 
===Zobacz też:===

Wersja z 21:00, 1 sty 2010

Plik:Rambo.jpg
Rambo w chwili zamyślenia
Rambo wróć! Polska cię potrzebuje!
Napis na murze

John Rambo – jeden z najtwardszych gości... w ogóle. Jednoosobowa armia, maszyna do zabijania, lepiej z nim nie zadzierać, nawet jeżeli masz setkę w pełni wyszkolonych żołnierzy. Dlaczego? Ponieważ zadźga wszystkich swoim rambonożem, wysadzi w powietrze ciebie, twoją matkę, żonę, kochankę, twoje rodzinne miasto i pobije ukochanego psa. Na końcu powie, że nie chce cię znać. I to wszystko bez mrugnięcia okiem. Jedynie z kiepską dykcją.

Cześć, jestem John, a ty już nie żyjesz.

Poznajmy Johna Rambo: weterana sił specjalnych, zaprawionego podczas wojny w Wietnamie (a czy jakikolwiek twardziel z USA nie walczył w Wietnamie?), co pozostawiło w jego psychice traumatyczne wspomnienia. Umie przeżyć w lesie miesiące, posiadając jedynie swój niezastąpiony rambonóż i bordową przepaskę na głowie. Może zabić kogoś na 17 sposobów jedynie poprzez uściśnięcie ręki. Taki jest twardy. Ludzie mówią, że ma zawsze włączone god-mode, nieskończoną amunicję, a łuski z karabinów nigdy mu nie wypadają. Ale trudno wierzyć takim pogłoskom, skoro i tak nikt nie przeżywa spotkania z Rambo, aby o nim opowiedzieć.

Na emeryturze łapie jadowite węże gołymi rękoma, łowi ryby za pomocą łuku i zabija Azjatów w Birmie.

Do niezwykłych zdolności Johna Rambo należy zaliczyć mistrzowskie wykorzystywanie Teorii filmowej rzeczywistości. Bo jak tu nie podziwiać człowieka, który strąca helikopter kamieniem, podczas wspinaczki gołymi rękoma po pionowym klifie. No wydaje mi się, że to jednak całkiem trudne.

Życie i walka Rambo.

Hobby, a właściwie celem życia Johna jest zabijanie komunistów. Zresztą sam jeden wystrzelał wszystkich w Wietnamie, przez co nieopatrznie wygrał kilkadziesiąt walk dla Amerykanów. Ci wszyscy ludzie kłamią, tam nie było żadnych wojsk, był jedynie Rambo.

Swego czasu był też w Afganistanie. Tam również poświęca się swojemu hobby i wycina wszystkich Rusków z kraju. Podczas tej misji, Rambo został postrzelony. Niewiarygodne, wiem, ale tak się stało. Oczywiście dostał ledwo dwadzieścia osiem kulek oraz piętnaście granatów i ranę opatrzył jak prawdziwy twardziel. Wysypał sobie proch na ranę, podpalił i jeszcze przypiekł gorącym nożem. Rambo nie jest jakąś ciotą, która używa bandaży. Dzięki jego umiejętnościom we władaniu łukiem przeciwlotniczym, stał się narodowym bohaterem Afganistanu.

Jest odporny na ostrzał artyleryjski, ogień zaporowy kompanii wroga czy dział przeciwlotniczych. Jednak, jak sławny Achilles, posiada słaby punkt: wchodząc na drabinę notorycznie kaleczy się w rękę.

Osiągnięcia Rambo.

Jednym z największych osiągnięć jest złamanie drabiny ręką podczas i jednocześnie po zabijaniu. Potrafi zabić człowieka(i nie tylko) strzelając do niego z łuku kurczakiem.

Zobacz też: