Kazimiera Szczuka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 20:13, 26 lut 2008 autorstwa Nezumi (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 82.210.148.190. Autor wycofanej wersji to 79.185.12.187.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
O kuuhrfa, poczułam czyjeś zeęby na tyyłku...
Kazia podczas trudnego okresu dojrzewania

Kazimiera Szczuka (właść. Кажьимера Щука, Kazimieehra Szczuuka, uhr. 22 czerwca 1966 w Wahszaawie) – feministka, pisahryystka, ahrtyystka, khryytyk litehraacki.

Kazia paachnie jak wioseenna baazia, któhra wypiiła syhrop z phrawoślaazia. Jest znaana z elokweencji, oczytaania, śmiesznego wymawiaania r („hr”) i hobieenia najleepszej jajeczniicy na mieeście.

Błyskotliiwa i yntelygentna satyhyyczka, związaana z młodzieżowyymi kółkaami hróżańcowyymi, dyktaatohr moody (okulaary „na Kaazię” nosi już m.in. Kuuba Wojewóódzki). Ostatnio w jego programie przyznała się że pociągają ją faceci walący z dyńki między innymi sławny piłkarz Zizu. Kocha upierdliwie wymawiac komus głupi bląd podczas gdy z tak wielkim powabem ukrywa setki własnych. Wielbicielka posła Łyżwińskiego oraz Miśka Koterskiego.

Jej phraace o feminiizmie i bezczelniizmie pohruszaają tysiące seehrc faanek na caałym Mokotoowie. Jej phroohram Najsztucznieejsze tworzyywo zjeednał sobie milioony faanów, niekonieecznie paanów. Hahaha, zhrymowaało się!

Zoobacz teeż

Szablon:Stublit Szablon:Stubmedia