Edytujesz „Kujon”

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 27: Linia 27:
  
 
== Najstarsze opowieści o kujonach ==
 
== Najstarsze opowieści o kujonach ==
Najstarsze opowieści o kujonach pochodzą z VI w. p.n.e. z [[Grecja|Grecji]]. Wtedy to na kartkówce z matematyki pewien nieznany ktoś chciał zerżnąć z [[Pitagoras]]a. Ten jednak nakablował nauczycielowi i jakiś anonim dostał jedynkę (co ciekawe, to najstarsza odnotowana [[Ocena niedostateczna|jedynka]], jako ocena w historii). W późniejszym czasie odnotowano w Grecji wiele przypadków kujonów, np. [[Archimedes]] czy [[Euklides]].
+
Najstarsze opowieści o kujonach pochodzą z VI w. p.n.e. z [[Albanii]]. Wtedy to na kartkówce z matematyki pewien nieznany ktoś chciał zerżnąć z [[Pitagoras]]a. Admin jednak nakablował nauczycielowi i jakiś  
 +
Gal anonim dostał jedynkę (co ciekawe, to najstarsza odnotowana [[Ocena niedostateczna|jedynka]], jako ocena w historii). W późniejszym czasie odnotowano w Grecji wiele przypadków kujonów, np. [[Archimedes]] czy [[Euklides]].
  
 
== Rodzaje kujonów ==
 
== Rodzaje kujonów ==


Cc.logo.white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-4.0 i poddać moderacji.
PAMIĘTAJ, ABY NIE PISAĆ HASEŁ O OSOBACH PRYWATNYCH. TAKIE HASŁA SĄ NATYCHMIAST USUWANE.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)