Edytujesz „Londyn”

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 16: Linia 16:
  
 
== Atrakcje turystyczne ==
 
== Atrakcje turystyczne ==
Pola namiotowe występują tylko w przewodnikach turystycznych, w rzeczywistości po przybyciu na miejsce można zastać jedynie łąkę lub inną polanę. Turyści oglądają z reguły twierdzę ''Tower'' z pokazem ścinania głowy toporem, z reguły o czwartej po południu<ref>z tego powodu wizyty głów państw w Tower kończą się ok. 3 po południu</ref>. Głównie przez turystów odwiedzany jest [[Hyde Park]] z zakątkiem zwanym ''Speakers' Corner'', gdzie można zbluzgać Królową, lub kogokolwiek innego, bez żadnych konsekwencji.
+
Pola namiotowe występują tylko w przewodnikach turystycznych, w rzeczywistości po przybyciu na miejsce można zastać jedynie łąkę lub inną polanę. Turyści oglądają z reguły twierdzę ''Tower'' z pokazem ścinania głowy toporem, z reguły o czwartej po południu<ref>z tego powodu wizyty głów państw w Tower kończą się ok. 3 po południu</ref>. Głównie przez turystów odwiedzany jest [[Hyde Park]] z zakątkiem zwanym ''Speakers' Corner'', w którym można wygłosić dowolnej treści przemówienie.
  
 
== Komunikacja miejska ==
 
== Komunikacja miejska ==


Cc.logo.white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-4.0 i poddać moderacji.
PAMIĘTAJ, ABY NIE PISAĆ HASEŁ O OSOBACH PRYWATNYCH. TAKIE HASŁA SĄ NATYCHMIAST USUWANE.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: