Edytujesz „Londyn”

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 13: Linia 13:
  
 
== Architektura ==
 
== Architektura ==
Najbardziej znanym budynkiem w Londynie był do niedawna Big Ben, ze słynnymi kurantami, najczęściej nieczynny lub pokazujący zły czas. Najbardziej zewsząd widocznym budynkiem jest wysokie strzeliste coś, zwane przez mieszkańców ''kiszonym ogórkiem'', ''dildo'' (sztucznym [[członek|członkiem]]) lub podobnie. Popularnością przewyższa nawet domy [[parlament]]u. Inną atrakcją architektoniczną jest ''London Eye'', karuzela nad Tamizą, umożliwiająca za kilkanaście funtów obejrzenie panoramy miasta.
+
Najbardziej znanym budynkiem w Londynie był do niedawna Big Ben, ze słynnymi kurantami, najczęściej nieczynny lub pokazujący zły czas. Najbardziej zewsząd widocznym budynkiem jest wysokie strzeliste coś, zwane przez mieszkańców ''kiszonym ogórkiem'', ''szyszka'', ''dildo'' (sztucznym [[członek|członkiem]]) lub podobnie. Popularnością przewyższa nawet domy [[parlament]]u. Inną atrakcją architektoniczną jest ''London Eye'', karuzela nad Tamizą, umożliwiająca za kilkanaście funtów obejrzenie panoramy miasta.
  
 
== Atrakcje turystyczne ==
 
== Atrakcje turystyczne ==


Cc.logo.white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-4.0 i poddać moderacji.
PAMIĘTAJ, ABY NIE PISAĆ HASEŁ O OSOBACH PRYWATNYCH. TAKIE HASŁA SĄ NATYCHMIAST USUWANE.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: