Ludovic Obraniak: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Ale ze mnie lama, wandalizuję Nonsensopedię...)
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to The Number of the Beast. Autor wycofanej wersji to 89.74.34.113.)
Linia 1: Linia 1:
hgjhgh
+
'''Ludwik „Ludo” Obraniak''' (ur. [[10 listopada]] [[1984]]) – ofensywny pomocnik, [[Francja|żabojad]] a jednocześnie Polak-patriota. Zdaniem wszystkich internautów, najlepszy polski piłkarz grający zagranicą. Dzięki wydatnej pomocy [[Michał Listkiewicz|Michała Listkiewicza]] i Jerzego Engela na pewno niedługo zagra w reprezentacji [[Francja|Francji]]. Głównym atutem Obraniaka jako polskiego piłkarza jest to, że posiada drybling i nie jest upośledzony umysłowo. Wolny czas spędza na wysyłaniu e-maili do [[PZPN]]. Dopiął swego i otrzymał polski paszport.
 +
Jak okazało się po meczu, strzelił 2 bramki, w tym jedną niechcący.
 +
 
 +
== Zespół Polski ==
 +
Zadebiutował w Polsce po meczu Polska kontra Grecja 2:0. Ponad 90% ludzi uważa, że wzmocnił on polski zespół. A więc zapowiada się kolejny rywal innych zespołów.
 +
Pod wpływem swoich kolegów z reprezentacji wykształcił się na prawdziwego polskiego piłkarza i przestał strzelać bramki.
 +
 
 +
{{stubspo}}
 +
 
 +
[[Kategoria:Polscy piłkarze|Obraniak, Ludovic]]
 +
[[Kategoria:Piłkarze|Obraniak, Ludovic]]
 +
[[Kategoria:Francuzi|Obraniak, Ludovic]]

Wersja z 22:42, 28 lis 2009

Ludwik „Ludo” Obraniak (ur. 10 listopada 1984) – ofensywny pomocnik, żabojad a jednocześnie Polak-patriota. Zdaniem wszystkich internautów, najlepszy polski piłkarz grający zagranicą. Dzięki wydatnej pomocy Michała Listkiewicza i Jerzego Engela na pewno niedługo zagra w reprezentacji Francji. Głównym atutem Obraniaka jako polskiego piłkarza jest to, że posiada drybling i nie jest upośledzony umysłowo. Wolny czas spędza na wysyłaniu e-maili do PZPN. Dopiął swego i otrzymał polski paszport. Jak okazało się po meczu, strzelił 2 bramki, w tym jedną niechcący.

Zespół Polski

Zadebiutował w Polsce po meczu Polska kontra Grecja 2:0. Ponad 90% ludzi uważa, że wzmocnił on polski zespół. A więc zapowiada się kolejny rywal innych zespołów. Pod wpływem swoich kolegów z reprezentacji wykształcił się na prawdziwego polskiego piłkarza i przestał strzelać bramki.

Szablon:Stubspo