Ludovic Obraniak

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 22:42, 28 lis 2009 autorstwa ArturVonFornal (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to The Number of the Beast. Autor wycofanej wersji to 89.74.34.113.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ludwik „Ludo” Obraniak (ur. 10 listopada 1984) – ofensywny pomocnik, żabojad a jednocześnie Polak-patriota. Zdaniem wszystkich internautów, najlepszy polski piłkarz grający zagranicą. Dzięki wydatnej pomocy Michała Listkiewicza i Jerzego Engela na pewno niedługo zagra w reprezentacji Francji. Głównym atutem Obraniaka jako polskiego piłkarza jest to, że posiada drybling i nie jest upośledzony umysłowo. Wolny czas spędza na wysyłaniu e-maili do PZPN. Dopiął swego i otrzymał polski paszport. Jak okazało się po meczu, strzelił 2 bramki, w tym jedną niechcący.

Zespół Polski

Zadebiutował w Polsce po meczu Polska kontra Grecja 2:0. Ponad 90% ludzi uważa, że wzmocnił on polski zespół. A więc zapowiada się kolejny rywal innych zespołów. Pod wpływem swoich kolegów z reprezentacji wykształcił się na prawdziwego polskiego piłkarza i przestał strzelać bramki.

Szablon:Stubspo