Media Markt: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 34: Linia 34:
 
* [[Straż miejska|Strażnicy Miejscy]]
 
* [[Straż miejska|Strażnicy Miejscy]]
 
* [[Żydzi]] w tym [[Aaron Szechter]]
 
* [[Żydzi]] w tym [[Aaron Szechter]]
* [[Dziennikarz]]e [[Gazeta Wyborcza|GW]], [[NIE]], [[TVN|Tusk Vision Network]].
+
* [[Dziennikarz]]e [[Gazeta Wyborcza|GW]], NIE, [[TVN|Tusk Vision Network]].
 
* I inne nieprofesory
 
* I inne nieprofesory
  

Wersja z 19:42, 29 wrz 2015

Typowy Media Markt
Kup Howarda 50% taniej!
Serwis komputerowy w Media Markcie
Nowe logo Media Markt
Uwaga! Hasło nie dla idiotów! Powtarzam! Nie dla idiotów!
Media Markt o tym artykule

Szablon:Togólnoświatowa sieć hipermarketów specjalizująca się w sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego nie dla idiotów.

Przed wejściem do sklepu ochroniarze sprawdzają iloraz inteligencji klientów; do sklepu nie mają wstępu idioci, w związku z czym większość osłów nigdy nie miała okazji wstępu do sklepu. Poza tym specjalizują się w sprzedaży tzw. chińszczyzny np. uszkodzone telewizory lub same atrapy, posiadają również artykuły tjuningowe takie jak głośniki firmy hijankhoingokingo, radia czy też opony bez bieżnika. Jak każdy wie, ich towar ma zapachy chińskich tandetnych zabawek, które się znajdowały się w kontenerach z plastikiem; ten plastik okazał się idealny dla artykułów tjuningowych, szczególnie wyświetlaczy w radiach, czy też płyt, które można zawiesić na lusterku, ale wracając do zapachu – dołożyli wszelkich starań do zniszczenia zapachu używając 666 wiatraków. Ich znane na całym świecie promocje są niezgodne z ich hasłem, ponieważ złapią się na nie tylko idioci bo zamiast 149 zł, w promocji zapłacisz 189 zł za coś co w super markecie i tak kosztuje 129 zł.Konkuruje z Media Expert o miano najlepszego sklepu AGD/RTV na świecie. Jednak, że Media Expert pogrążyło się Eweliną Lisowską jako główną aktorkę w filmie ,,Media Expert! Włączamy niskie ceny!", Media Markt jest tymczasowo na pierwszym miejscu.

Akcje

Hasło nowe Reklamowe

Sieć sklepów Media Markt organizuje akcje pod jakże wzniosłym hasłem „Idź i walcz o swoje” – polegają one na tym, że wszystkie towary, które dawno straciły na nowoczesności są wyprzedawane za symboliczną złotówkę. Akcja ta ściąga do sklepów tłumy klienteli, dlatego tez wybierając się na taką promocje bardzo przydatna będzie znajomość prawa dżungli „Najsilniejsi górą”.

Klientela

Wiadomo powszechnie, że nie jest to sklep dla idiotów, więc klientela jest tutaj starannie wyselekcjonowana.

Kto może wejść?

Kto wejść nie może

Reklamy

Wiadomo, że reklamy Media Marktu to dzieła sztuki. Ostatnio nawet dostały nominację do Oscara, ale statuetki nie wygrały z powodu głupoty jurorów.

Galeria

Zobacz też