Napój energetyczny

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 14:35, 1 cze 2010 autorstwa ArturVonFornal (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Ciemnowidz. Autor wycofanej wersji to 89.229.85.201.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Napój energetyczny – ciecz butelkowana lub puszkowana, którą możemy spotkać w każdym sklepie, jednak te najlepsze występują na stacji benzynowej. Służy do kokszenia. Podstawowe wyposażenie każdego hardkora. Podawany niekiedy dzieciom na uspokojenie.

Rodzaje

  • Bulit Energy Drink – napój o żółtej barwie, zamknięty w puszkach o miłym dla oka kształcie przypominającym pocisk. Jego nazwa jest myląca. Większość ludzi myśli, że nazywa się tak ponieważ "Buliet" to po angielsku pocisk. Mylący jest również kształt puszki, który kojarzy się z pociskiem. Tak naprawdę nazwa ma banalną przyczynę: trzeba za niego dużo zabulić.
  • Tiger – napój dla harkorowców. Jego pierwotny skład zakładał mutagenne substancje, pod wpływem których ludzie zmieniali się w tygrysy. Skład został zmieniony na prośbę UE.
  • Red Bull – napój ten początkowo zawierał substancje chemiczne, które powodowały rośnięcie u ludzi skrzydeł, za pomocą których mogli swobodnie latać w przestworzach. Niestety z powodu licznych wypadków zdarzających się podczas lotu, takich jak zaplątanie się w linie wysokiego napięcia lub wkręcenie w turbiny samolotu (przyczyna katastrofy lotniczej Airbusa A-330) produkcja została zakazana. Obecnie Red Bull ma zmieniony skład, a hasło: Red Bull doda ci skrzydeł, to jedynie nawiązanie do historii produktu.
  • Burn – spożywany najczęściej przez subkulturę metalową oraz satanistów podczas czarnych mszy, aby wzmocnić kontakt z Szatanem. Został na jakiś czas wycofany ze sklepów, gdyż przedawkowanie jednego z zawartych w nim składników powodowało samozapłon osoby spożywającej.

Zobacz też

Szablon:Stubkuch