NonNews:Giertych: „będą mundurki”: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 4: Linia 4:
 
'''[[Roman Giertych]] uchwalił konstytucję mundurkową. Każdy uczeń musi dostać masowo produkowane [[mundurek szkolny|mundurki]] [[kolor różowy|koloru różowego]] firmy Nike-podobnej (wyrób niko-podobny, ponieważ nie stać rząd na orginalne mundurki Nike).'''
 
'''[[Roman Giertych]] uchwalił konstytucję mundurkową. Każdy uczeń musi dostać masowo produkowane [[mundurek szkolny|mundurki]] [[kolor różowy|koloru różowego]] firmy Nike-podobnej (wyrób niko-podobny, ponieważ nie stać rząd na orginalne mundurki Nike).'''
  
Mundurki produkowane są na zlecenie, więc nie jest ważny rozmiar ani [[materiał]]. Produkowane są przez [[Chińczycy|Chińczyków]]. Niestety Giertychus zarządził kosztami tak, że po włożeniu tego wyrobu przez ucznia wszystko się podarło – najwidoczniej była to mieszanka chińskiego plastiku z starych zabawek z papierem o gramaturze około 1 grama. Giertychus powiedział, że to nie jego [[wina]] i nie interesuje go co się z tym dzieje, a więc drodzy uczniowie, pamiętajcie żeby przynosić swoje mundurki tak, aby się nie rozdzierały bo inaczej będziecie zamiast w nie zawinięci w [[kaftan bezpieczeństwa]].
+
Mundurki produkowane są na zlecenie, więc nie jest ważny rozmiar ani [[materiał]]. Produkowane są przez [[Chińczycy|Chińczyków]]. Niestety Giertychus zarządził kosztami tak, że po włożeniu tego wyrobu przez ucznia wszystko się podarło – najwidoczniej była to mieszanka chińskiego plastiku z starych zabawek z papierem o gramaturze około 1 grama. Giertychus powiedział, że to nie jego [[wina]] i nie interesuje go co się z tym dzieje, a więc drodzy uczniowie, pamiętajcie żeby przynosić swoje mundurki tak, aby się nie rozdzierały bo inaczej będziecie zamiast w nie zawinięci w [[kaftan bezpieczeńsplacki palckiodsfsgdrgtwa]].
  
 
==Źródło==
 
==Źródło==

Wersja z 21:59, 8 gru 2012

Roman jest za mundurkami

7 listopada 2006

Roman Giertych uchwalił konstytucję mundurkową. Każdy uczeń musi dostać masowo produkowane mundurki koloru różowego firmy Nike-podobnej (wyrób niko-podobny, ponieważ nie stać rząd na orginalne mundurki Nike).

Mundurki produkowane są na zlecenie, więc nie jest ważny rozmiar ani materiał. Produkowane są przez Chińczyków. Niestety Giertychus zarządził kosztami tak, że po włożeniu tego wyrobu przez ucznia wszystko się podarło – najwidoczniej była to mieszanka chińskiego plastiku z starych zabawek z papierem o gramaturze około 1 grama. Giertychus powiedział, że to nie jego wina i nie interesuje go co się z tym dzieje, a więc drodzy uczniowie, pamiętajcie żeby przynosić swoje mundurki tak, aby się nie rozdzierały bo inaczej będziecie zamiast w nie zawinięci w kaftan bezpieczeńsplacki palckiodsfsgdrgtwa.

Źródło

  • Giertych zapowiada: Porządek w szkołach!, Onet.pl, 7 listopada 2006.