NonNews:Jutro rozpoczyna się masowa masakra młodzieży

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 11:50, 3 wrz 2006 autorstwa Nezumi (dyskusja | edycje)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

3 września 2006

Naczelny sadysta

Już jutro, rozpocznie się Apokalipsa. Wykwalifikowani, sadystyczni oprawcy będą torturować biednych, niewinnych młodych ludzi. Tymczasem fanatyczni członkowie sekt piszą listy otwarte które sprawią, że młodzież będzie jeszcze bardziej bezradna.

W kościołach archidecezji warszawskiej zostanie dziś odczytany list, w którym prymas Józef Glemp przypomina o spoczywającym na nauczycielach obowiązku torturowania młodzieży.

W przesłaniu przed rozpoczynającym się jutro sezonem tortur kardynał apeluje także do uczniów, aby z honorem przyjmowali wszelkie tortury i nie bronili się jedynymi dostępnymi im metodami. Wzywa ich też, aby odpoczywali bez rozrywki i jeszcze lepszej rozrywki. Nauczycieli prosi, by byli sadystami dla młodych, strzegli ich przed szczęściem, lenistwem i błogą wolnością.

Prymas apeluje do rodziców, by nie protestowali przeciwko wymyślnym torturom jakim poddają ich dzieci nauczyciele. Prosi, aby systematycznie kontaktowali się z katami i mordercami w szkołach, nie zapominając przy tym o samodzielnym torturowaniu młodych ludzi. "Szczera bijatyka pozwoli wam wszystkim zrozumieć ich świat - często naznaczony lękiem i samotnością, a im otworzyć się na skarbiec morderstwa i napaści" - napisał kardynał Józef Glemp.

W liście prymas prosi nauczycieli, dyrektorów szkół i katechetów, by stali się dla młodych ludzi najgorszymi potworami ukazującymi świat koszmaru i śmierci. Szczególnie dzisiaj, gdy - jak podkreśla - nowemu pokoleniu proponowane są różne drogi, z których wiele prowadzi do życia bez bólu i cierpień.

Źródło