NonNews:Mateusz Morawiecki zostanie administratorem Nonsensopedii: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M
M (DasBott przeniósł stronę NonNews:Mateusz Morawiecki zostanie administratorem Nonsensopedii na NonNews:Mateusz Morawiecki zostanie administratorem Nonsensopedii, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Przywracanie stron do prze...)
 
(Brak różnic)

Aktualna wersja na dzień 12:18, 1 sie 2018

Powitajcie nowego administratora!

30 listopada 2016

Mateusz Morawiecki otrzyma prawa administratora na Nonsensopedii. Jest to nagroda za wyjątkowo udany dowcip, który opowiedział na TVN24.

Mateusz Morawiecki opowiedział dowcip o treści: Posłowie wykonują bardzo ciężką pracę i od 20 lat nie mieli regulacji wolnej od podatku. Doceńmy ciężką pracę polityków. Redakcja Przedjutrze śmiała się z tego jakieś 15 godzin (ostatni raz taki atak głupawki był na pierwszym meczu Legii w tegorocznej Lidze Mistrzów). Gdzieś koło godziny 14 ktoś wpadł na pomysł, aby dać w specjalnym trybie uprawnienia administratora ministrowi finansów za wyborny żart.

Jestem zdziwiony, ale pozytywnie. Mam nadzieję że to nagroda za moją politykę finansową, która ratuje Polskę. – odrzekł pan Morawiecki.

Minister finansów będzie pracować pod nickiem ILoveJaroslav. Niestety napływ obowiązków spowodował, że pan Morawiecki nie założył jeszcze konta. W każdym razie już niedługo będziemy mogli powitać nowego administratora, który zawyży średnią wieku tej grupy użytkowników do czternastu lat.

Źródło