NonNews:Mateusz Morawiecki zostanie administratorem Nonsensopedii

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 20:33, 30 lis 2016 autorstwa Runab0 (dyskusja | edycje) (+)
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Powitajcie nowego administratora!

30 listopada 2016

O 17:30 Mateusz Morawiecki otrzymał prawa administratora na Nonsensopedii. Jest to nagroda za wyjątkowo udany dowcip, który opowiedział na TVN 24.

Mateusz Morawiecki opowiedział dowcip o treści: Posłowie wykonują bardzo ciężką pracę i od 20 lat nie mieli regulacji wolnej od podatku. Doceńmy ciężką pracę polityków. Redakcja Przedjutrze śmiała się z tego jakieś 15 godzin (ostatni raz taki atak głupawki był na pierwszym meczu Legii w tegorocznej Lidze Mistrzów). Gdzieś koło godziny 14 ktoś wpadł na pomysł, aby dać w specjalnym trybie uprawnienia administratora ministrowi finansów za wyborny żart.

Jestem zdziwiony, ale pozytywnie. Mam nadzieję że to nagroda za moją politykę finansową, która ratuje Polskę. – odrzekł pan Morawiecki.

Minister finansów będzie pracować pod nickiem ILoveJaroslav. Niestety napływ obowiązków spowodował, że pan Morawiecki nie założył jeszcze konta. W każdym razie już niedługo będziemy mogli powitać nowego administratora, który zawyży średnią wieku tej grupy użytkowników do czternastu lat.

Źródło