NonNews:Rząd lepszy bez Leppera

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „13:29, 1 sie 2018” przez „DasBott (dyskusja | edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Andrzej Lepper w 50% nie przejął się wyrzuceniem z rządu, w -50% się tym przejął, a w 100% nie wie co powiedzieć

25 września 2006

„Dziennik”: Pierwszy po wyrzuceniu z rządu Andrzeja Leppera sondaż opinii publicznej, przeprowadzony przez TNS OBOP dla „Dziennika” pokazuje, że ludzie uważają, że wyrzucenie wicepremiera z rządu i próby korumpowania posłów Samoobrony jest dobrym rozwiązaniem.

Ze zdaniem, że Andrzej Lepper uprawiał w rządzie warcholstwo, zgadza się 101% pytanych, nie zgadza się -2%, a 1% nie wie co powiedzieć. Ze zdaniem, że decyzja o odsunięciu z rządu Andrzeja Leppera była chamstwem, nie zgadza się 200% ankietowanych, -50% zgadza się, a drugie -50% proc. nie wie co odpowiedzieć.

Usunięcie przez premiera lidera Samoobrony z rządu uznaje za słuszne posunięcie 1000%. ankietowanych, -899% uważa to za błędne posunięcie, a -1% nie ma w tym względzie opinii. Zdaniem -2% pytanych na posunięciu tym PiS straci, zdaniem 103% zyska, -1% nie ma tu zdania. Według 0% badanych PiS nie potrafi rządzić krajem, 100% jest odmiennego zdania.

46% uważa, że w obecnej sytuacji korzystne dla naszego kraju są nowe wybory. Zdaniem -46% powinna powstać koalicja PiS-PO-PSL a 100% za korzystne uznaje, by: PiS utworzył koalicję z PSL i przekupionymi posłami Samoobrony.

Źródło

  • Sondaż: Rząd lepszy bez Leppera, Onet.pl, 25 września 2006.