Edytujesz „Nonsensopedia:Grafiki”

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 8: Linia 8:
  
 
=== Nazwa grafiki ===
 
=== Nazwa grafiki ===
Przy ładowaniu grafiki ważne jest nadanie jej odpowiedniej nazwy, bowiem nazwa musi odzwierciedlać faktyczną zawartość grafiki. Nazwa wpisana w polu ''Nazwa docelowa'' będzie nazwą pod jaką grafika ta będzie znajdywać się na Nonsensopedii, np. przy nadaniu nazwy ''Dowolnanazwa.png'' grafikę będzie można znaleźć pod adresem ''<nowiki>[[Plik:Dowolnanazwa.png]]</nowiki>''. Należy sprawdzić, czy plik o podanej nazwie już nie istnieje, gdyż wgranie drugiego o takiej samej spowoduje podmianę grafiki.
+
Przy ładowaniu grafiki ważne jest nadanie jej odpowiedniej nazwy, bowiem nazwa musi odzwierciedlać faktyczną zawartość grafiki. Nazwa wpisana w polu ''Nazwa docelowa'' będzie nazwą pod jaką grafika ta będzie znajdywać się na Nonsensopedii, np. przy nadaniu nazwy ''Dowolnanazwa.png'' grafikę będzie można znaleźć pod adresem ''<nowiki>[[Plik:Dowolnanazwa.png]]</nowiki>''. Należy sprawdzić czy plik o podanej nazwie już nie istnieje, gdyż wgranie drugiego o takiej samej spowoduje podmianę grafiki.
  
 
=== Szablon:Information ===
 
=== Szablon:Information ===


Cc.logo.white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-4.0 i poddać moderacji.
PAMIĘTAJ, ABY NIE PISAĆ HASEŁ O OSOBACH PRYWATNYCH. TAKIE HASŁA SĄ NATYCHMIAST USUWANE.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: