Nonsensopedia:Kanciapa: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M („Nonsensopedia:Kanciapa/temp” przeniesiono do „Nonsensopedia:Kanciapa”: na miejsce)
Linia 38: Linia 38:
 
__NOTOC__
 
__NOTOC__
 
__NOEDITSECTION__
 
__NOEDITSECTION__
 +
Świniołak-(łac.Świniołakus-pospolitus)Osoba która podczas pełni księżyca przemienia się w świnie,penetrując warmińsie lasy.Człowiek który cierpi na tą chorobę,nie panuje nad swoją nocną przemianą.Badania dowodzą że choroba jest przenoszona drogą płciową i genetyczną.Jest to bardzo rzadka ''zdolność''.Świniołaki doskonale ukrywają swoje zdolności,zachowują się jak normalni ludzie dlatego bardzo trudno jest rozpoznać taką osobę.Choroba jest nieuleczalna.

Wersja z 21:39, 27 mar 2007

Witamy w Kanciapie – miejscu, gdzie znajdziesz wszystko, co Ci się przyda.

Kanciapa jest obecnie w fazie edycji. Możesz dodawać nowe linki i, jeżeli masz doświadczenie, pisać potrzebne artykuły na temat zasad Nonsensopedii.

Szablon:Kanciapa/lewa

Szablon:Kanciapa/prawa


Świniołak-(łac.Świniołakus-pospolitus)Osoba która podczas pełni księżyca przemienia się w świnie,penetrując warmińsie lasy.Człowiek który cierpi na tą chorobę,nie panuje nad swoją nocną przemianą.Badania dowodzą że choroba jest przenoszona drogą płciową i genetyczną.Jest to bardzo rzadka zdolność.Świniołaki doskonale ukrywają swoje zdolności,zachowują się jak normalni ludzie dlatego bardzo trudno jest rozpoznać taką osobę.Choroba jest nieuleczalna.