Nonsensopedia:Kanciapa

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

POLSKIE MEGA SERIALE M jak miłość-(serial prod.pol.1365-1420)jest to serial produkcji polskiej ale już ukradli nam go Rosjanie i prubują podpierniczyć Węgrzy.Główną parą bohaterów jest małżeństwo Mostowiaków,które zalega w domu w centrum metropolii jaką jest Gródek.Mają czwórkę dzieci do których się nie przyznają.

Marek Mostowiak-w dzieciństwie był zamykany w łazience i trzymany tam pod kluczem.Do 25 roku życia rodzice sądzili,że Marek ma downa,płaskostopie i krzywe uszy.Dwa pierwsze schorzenia okazały się nieprawdziwe-trzecie pozostaje tajemnicą,gdyż Marek przylizuje włosy na bok i zasłania uszy.Wspólnie ze swoim kolegą żulem-Stefanem założył pub żeby mieć łatwiejszy dostęp do bimbru.Ma żone Hanke i dwójkę nieślubnych dzieci.

Marta Mostowiak-mieszka w Warszawie razem z synem Łukaszem i mężem Norbertem.Marta przez całe swoje dzieciństwo była karmiona zakalcami Basi dlatego ma krzywe tylne zęby(z przodu ich w ogóle nie ma).Pracuje w sądzie.Dorabia w warzywniaku.

Maria Mostowiak-podkochuje się w doktorze Rogowskim,ale się do tego nie przyznaje,bo nie pozwala jej na to żałoba po Krzyśku.Ma dwóch synow-blizniaków i nawet ona sama nie potrafi ich rozróżnić,który jest który.Pracuje w przychodni.

Małgorzata Mostowiak-(pseudonim Myszka)Pupil Małżeństwa Mostowiaków.Zawsze mogła liczyć na drugie śniadanie i wsparcie finansowe.