Nonsensopedia:Odbieranie uprawnień/ArturVonFornal: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 12: Linia 12:
  
 
=== Dyskusja ===
 
=== Dyskusja ===
...
+
Tak myślałem, że niedługo podniosą się głosy wydupienia mnie z tronu. Nie dziwię się, zapuściłem się mocno. Sprawy przeróżne zaprzątnęły mą głowę, tu uczelnia, tam chlanie, tam dalej problemy różne, pakowanie żyletek w łikendy i takie tam. Postaram się wrócić na arenę ostatnich zmian jak również i polityczną, gdy już się rozeznam jakie mamy niepokoje w społeczeństwie ostatnio. Over and out {{AVF}}22:40, maj 17, 2010 (UTC)
  
 
[[Kategoria:Głosowania na sysopa|{{PAGENAME}}]]
 
[[Kategoria:Głosowania na sysopa|{{PAGENAME}}]]

Wersja z 00:40, 18 maj 2010

Nick

Kandydat: Użytkownik:ArturVonFornal, wkład.

Zgłasza: Użytkownik:Ptok Bentoniczny.

Data zgłoszenia: 22:10, maj 17, 2010 (UTC)

Powód: AVF sobie może być tu od zawsze. Może być też funflem nie wiadomo kogo. Może też być znany i lubiany, ale przede wszystkim jest "rażąco nieaktywny", zobaczyć go na oz to prawie jak zobaczyć yeti. Zresztą jak ostatnio był, zrobuł 3 edycje. Jeden ANC w dzień robi kilka razy więcej, więc na co komu taki admin!?

Odpowiedź na zgłoszenie

Artur wyraził chęć powrotu. Zostaje zgłoszony na okres próbny (18 maja - 17 czerwca 2010). Case closed. messer hani, MD. 22:28, maj 17, 2010 (UTC)

Dyskusja

Tak myślałem, że niedługo podniosą się głosy wydupienia mnie z tronu. Nie dziwię się, zapuściłem się mocno. Sprawy przeróżne zaprzątnęły mą głowę, tu uczelnia, tam chlanie, tam dalej problemy różne, pakowanie żyletek w łikendy i takie tam. Postaram się wrócić na arenę ostatnich zmian jak również i polityczną, gdy już się rozeznam jakie mamy niepokoje w społeczeństwie ostatnio. Over and out AVFpodpis.pngΑ Ω Æ22:40, maj 17, 2010 (UTC)