Oko: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to 194.152.46.26. Autor wycofanej wersji to 83.26.157.48.)
Linia 2: Linia 2:
 
{{cytat|Widziałem Tuska w Wehrmachcie!|Jacek Kurski o tym, co widział przez '''oko'''}}
 
{{cytat|Widziałem Tuska w Wehrmachcie!|Jacek Kurski o tym, co widział przez '''oko'''}}
  
'''Oko''' – nierząd wzroku o kształcie zniekształconej piłeczki do [[ping-pong]]a. Występuje u [[Ludzie|ludzi]], [[Zwierzę|zwierząt]], gronkowców, członków [[Akatsuki]], alpów, skolopendromorfów, skamandrytów,syrenek, nauczycieli, upiorów i polityków z rodziny jednowiciowców (też [[trudne słowo]]). Służy zazwyczaj do patrzenia, podglądania, zerkania, czytania i rzucania złośliwych spojrzeń. W akcie desperacji można rzucić na coś okiem.
+
'''Oko''' – nierząd wzroku o kształcie zniekształconej piłeczki do [[ping-pong]]a. Występuje u [[Ludzie|ludzi]], [[Zwierzę|zwierząt]], gronkowców, członków [[Akatsuki]], alpów, skolopendromorfów, skamandrytów,syrenek, nauczycieli, upiorów i polityków z rodziny jednowiciowców (też [[trudne słowo]]). Służy zazwyczaj do patrzenia, podglądania, zerkania, czytania, mierzenia z góry do dołu i rzucania złośliwych spojrzeń. W akcie desperacji można rzucić na coś okiem.
 
Najczęściej żyje w parach, choć naukowo dowiedzione jest, że nie zawsze, czego przykładem rosół.   
 
Najczęściej żyje w parach, choć naukowo dowiedzione jest, że nie zawsze, czego przykładem rosół.   
 
Wyraz oko jest [[palindrom]]em.  
 
Wyraz oko jest [[palindrom]]em.  

Wersja z 17:02, 7 cze 2010

Pamiętaj! Wielki Brat patrzy!
Widziałem Tuska w Wehrmachcie!
Jacek Kurski o tym, co widział przez oko

Oko – nierząd wzroku o kształcie zniekształconej piłeczki do ping-ponga. Występuje u ludzi, zwierząt, gronkowców, członków Akatsuki, alpów, skolopendromorfów, skamandrytów,syrenek, nauczycieli, upiorów i polityków z rodziny jednowiciowców (też trudne słowo). Służy zazwyczaj do patrzenia, podglądania, zerkania, czytania, mierzenia z góry do dołu i rzucania złośliwych spojrzeń. W akcie desperacji można rzucić na coś okiem. Najczęściej żyje w parach, choć naukowo dowiedzione jest, że nie zawsze, czego przykładem rosół. Wyraz oko jest palindromem.

Oko to coś, co może być problemem dla ludzi. Gdy nie mamy oka, nie widzimy wielu rzeczy. Nie widzimy, że żona ma romans, teściowa stoi przed nami z nożem. W sumie, brak oka, brak kłopotów.

Inaczej Oko to 120 Mpx matryca. Niestety nie posiada pamięci wymiennej.

Szablon:Stubbio