Pas z ćwiekami: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M
Linia 13: Linia 13:
 
* [[pieszczocha]]
 
* [[pieszczocha]]
  
 +
[[Kategoria:Artykuły o umownych tytułach]]
 +
[[Kategoria:Subkultury rockowe i metalowe‎]]
 
[[Kategoria:Ubrania]]
 
[[Kategoria:Ubrania]]
[[Kategoria:Metal]]
 
[[Kategoria:Artykuły o umownych tytułach]]
 

Wersja z 15:42, 1 wrz 2013

Plik:185166285 64a0c71525.jpg
Heh, no nie do końca o to chodziło, ale teraz to wiecie, każdy fajną grafikę pod*******i i weź tu człowieku hołduj ideom wolnego oprogramowania...

Szablon:T środek wyrazu artystycznego (bardzo brzydkiego wyrazu), używany przez muzyków metalowych obok świńskich łbów, kaftanów bezpieczeństwa i zdezelowanych karabinów maszynowych. Posiada gwoździe od malutkich, fakirskich, po bardzo duże, używane do zbijania skrzyń na słonie.

Gwoździe zawsze są w jednym rozmiarze, co jest podskórnym symbolem globalizacji, jakże dziwnej dla kapel podziemnych, których nikt nie zna nawet na ich rodzinnym zadupiu.

Ograniczenia

Taki pasek nie pozwala na parę rzeczy, których nie robią prawdziwi metalowcy; tak więc: prawdziwi metalowcy nie siadają, nie przytulają się, nie przechodzą przez wąskie drzwi, nie sypiają na dmuchanych materacach, nie sypiają w śpiworach, w ogóle nie sypiają i mają gitarę pod szyją lub na wysokości kolan.

Udogodnienia

Perkusista metalowy w pasie nabijanym gwoździami ma stosunkowo najłatwiej, ponieważ uderzony (gdyby chciał uderzyć sam w siebie) wydaje przyjemny, metaliczny dźwięk, a pas może dodatkowo służyć jako dzwoneczki albo cienka, blackmetalowa przejściówka.

Zobacz też