Peja

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 21:39, 3 cze 2010 autorstwa ArturVonFornal (dyskusja | edycje) (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Trojanin. Autor wycofanej wersji to 77.254.74.31.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Reprezentuje biedę!
Rychu na koncercie
Wiesz, co się liczy? Szacunek ludzi z piwnicy.
Peja o szacunku ludzi ulicy
Ty kurwa pedale! Jak ja rapowałem, to ty nie wiedziałeś jak się masz wysrać kurwa! Wiecie, co z nim zrobić, nie?
Peja do jakiegoś barana
Wszystko na mój koszt.
Peja o wyjściu na piwo

Rychu „Wiecie, co z nim zrobić, nie” Peja (z gwary poznańskiej wesz, właśc. Ryszard Andrzejewski, ur. 17 września 1976 w Poznaniu) – błyskotliwy polski raper oraz przedstawiciel nurtu pacyfistycznego rapu, określanego też peace-hop.

Blokers, troskliwy lekarz pierwszego kontaktu (znane Co cię boli?!). Zdobył sławę po tym, jak pokazano go w filmie, który miał zilustrować środowisko osób, których nikt nie chce pokazać. Rychu zaczął się cenić i brać siedem patyków za koncert, bo, jak twierdził, za zwroty już nie będzie grał, bo zwrócić to on sobie może sam. Kiedyś lubił powiedzieć coś mądrego w tekście, ale mu przeszło. Po kilku latach w rapie zrozumiał, że będąc chudym szczurem wiele nie osiągnie, więc postanowił dotrzeć do większego grona odbiorców jakimi są pospolite dresy(czytaj chłopaki stojący pod kebabem popijający je kolą.). Obecnie na każdym budynku zauważalny jest ślad naszej WSZY. Jego główne hobby to reprezentowanie biedy. Slogan "Reprezentuję Biedę" jest zwrotem jednoczącym dresiarzy. Znam takich, którzy przechodząc koło takowego zdejmują czapki z łysej pały i mówią pod nosem Rispekt!

Znany jest ze stoickiego spokoju i opanowanego umysłu podczas koncertów i performance'ów. Dosyć często traci kontakt z publicznością i potrafi po kilka dni stać na pustej scenie.


Następnie ostro przykoksował i nawet jeden jego kolega zdziwił się w Rap Kanciapie, że Peja nabrał masy szybciej, niż ruskie niszczyciele nabierały wody. Rychu ekstraordynarnie rzyga po amfetaminie, której nie bierze i nie chcesz czasem w pysk?

Założył Slums Attack, z którym plądrował bogatych i zabierał biednym.

Reprezentant biedy

Pomimo dorobienia się ładnej fortuny na rapie, Rysiek nadal twierdzi, że jest godnym reprezentantem tej grupy społeczeństwa czemu daje wyraz w każdej swoim dziele. Jednak nikt jeszcze nie zanotował poprawy sytuacji materialnej, od kiedy Rychu zaczął zajmować się biedą umysłową.

Reprezentuję biedę!
Peja o reprezentowaniu biedy
Co robi Peja w Porsche ? Reprezentuje biedę.
Stary, poznański dowcip.

Ostatnio zaprezentował biedę umysłową nasyłając swoich fanów na pokazującego mu digitus impudicus 15-latka.

Fani

Fanami Rysia są osoby z kręgów siłownianych i dresowo-siłownianych, którzy nie uznają żadnych kompromisów(w razie czego mówią -gó*** wiesz o rapie) każda krytyka Rycha może zakończyć się ciosem w maskę.

Zobacz też

Szablon:Stubmuz

Szablon:Ok..