Pieszczocha

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 15:54, 1 wrz 2013 autorstwa 188.33.110.179 (dyskusja) (jednak nie, ale i tak nieprecyzyjnie to wygląda :/)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Plik:Pieszczocha.JPG
Przykładowa pieszczocha

Pieszczocha – pieszczotliwa ozdoba do noszenia na ręku bądź innych wystających częściach ciała, nabijana ćwiekami, gwoździami itp. Zamiast pieszczoch można nosić również obrożę dla rottweilerów, stąd też wzięła się nazwa pieszczochy noszonej na odcinku szyjnym.

Pieszczocha noszona jest głównie przez metalowców oraz punków i przydaje się na koncertach, by przebić się przez tłum, bądź zostawić po sobie pamiątkę innym uczestnikom koncertu. Jedynym słusznym kolorem pieszczochy jest czarny, inne, jak różowy, noszone są przez tzw. „blazy”, chcące upodobnić się do tej jedynej słusznej kultury.

Pieszczocha może pełnić funkcję kastetu, jeżeli umie się zrobić z niej dobry użytek. W połączeniu z glanami stanowi śmiercionośną broń, której warto użyć na niewiernych.

Zobacz też


Crystal Clear app ksirtet.svg To jest tylko zalążek artykułu o jakimś przedmiocie. Jeśli nie boisz się tego dotknąć – rozbuduj go (artykuł, nie przedmiot).