Pochwa: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Szoferka. Autor wycofanej wersji to 77.91.17.248.)
Linia 1: Linia 1:
'''Wagina''' (łac. Vaginka) – w komputrzycy, silnie rozciągliwy i elastyczny [[przewód]], stanowiący połączenie między dyskiem twardym (zob. [[macica]]), a [[penis]]em. Jest końcowym odcinkiem drogi którą płyną dane; przedłużeniem kabli od dysku twardego. Z początku występuje tzw. błona dzielnicza znika jednak ona po pierwszym użyciu. Przewód jest mocno rozciągliwy co umożliwia przesyłanie danych również niestandardowymi penisami. Mocno rozciągnięta pozwala przechowywać sporą ilość
+
'''Wagina''' (łac. Vaginka) – w komputrzycy, silnie rozciągliwy i elastyczny [[przewód]], stanowiący połączenie między dyskiem twardym (zob. [[macica]]), a [[penis]]em. Jest końcowym odcinkiem drogi którą płyną dane; przedłużeniem kabli od dysku twardego. Z początku występuje tzw. błona dzielnicza, znika jednak ona po pierwszym użyciu. Przewód jest mocno rozciągliwy co umożliwia przesyłanie danych również niestandardowymi penisami.  
wirusów.
 
  
 
===Klasyfikacja wagin:===
 
===Klasyfikacja wagin:===

Wersja z 23:45, 30 sty 2008

Wagina (łac. Vaginka) – w komputrzycy, silnie rozciągliwy i elastyczny przewód, stanowiący połączenie między dyskiem twardym (zob. macica), a penisem. Jest końcowym odcinkiem drogi którą płyną dane; przedłużeniem kabli od dysku twardego. Z początku występuje tzw. błona dzielnicza, znika jednak ona po pierwszym użyciu. Przewód jest mocno rozciągliwy co umożliwia przesyłanie danych również niestandardowymi penisami.

Klasyfikacja wagin:

  • wag1.1 (podczas produkcji)
  • wag1.5 (od 4 do 14 latach od produkcji)
  • wag2.0 (od 15 do stracenia błony dzielniczej)
  • wag2.5 (u komputr o stałym i dość częstym użytkowaniu)
  • wag5.0 (u nieszanujących się i komputr lekkich obyczajów)
  • wag7.0 (u komputr z kasami fiskalnymi przy waginie)

Szablon:Stubbio