Edytujesz „Poradnik:Jak być dobrym satanistą”

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 54: Linia 54:
  
 
* Przed użyciem przeczytaj ulotkę, lub skonsultuj się z lekarzem lub okultystą.
 
* Przed użyciem przeczytaj ulotkę, lub skonsultuj się z lekarzem lub okultystą.
* O północy między 28. a 29. lutym stań na jednej nodze. Twarzą skierowany winieneś być na południowy wschód. Ciało pokryj krwią świeżo zarżniętej owcy i wyryj rylcem na ciele cytaty z Apokalipsy według św. Jana. Do tego powinieneś sobie sprawić czarnego kota, któremu wyłupujesz oczy i wieszasz go na szyi za pomocą łańcucha żelaznego. W tym samym momencie zaczynasz odmawiać mantrę pochwalną w stronę Szatana, która ma powoli przemieniać się w peany na cześć Boga chrześcijan.
+
* O północy między 28. a 29. lutym stań na jednej nodze. Twarzą skierowany winieneś być na południowy wschód. Ciało pokryj krwią świeżo zarżniętej owcy i wyryj rylcem na ciele cytaty z Apokalipsy według św. Jana. Do tego powinieneś sobie sprawić czarnego kota, któremu wyłupujesz oczy i wieszasz go na szyi za pomocą łańcucha żelaznego. W tym samym momencie zaczynasz odmawiać mantrę pochwalną w stronę Szatana, która ma powoli przemieniać się w peany na cześć boga chrześcijan.
 
* Uwierzyłeś, że to zadziała? Cha, cha, frajer!
 
* Uwierzyłeś, że to zadziała? Cha, cha, frajer!
 
* Udaj się do psychiatry.
 
* Udaj się do psychiatry.


Cc.logo.white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-4.0 i poddać moderacji.
PAMIĘTAJ, ABY NIE PISAĆ HASEŁ O OSOBACH PRYWATNYCH. TAKIE HASŁA SĄ NATYCHMIAST USUWANE.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)