Radiohead: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
M (Ja tam ją lubię.)
Linia 9: Linia 9:
  
 
== Zła sława ==
 
== Zła sława ==
W złym kierunku się potoczyła dalsza kariera grupy. A dlaczego? Bo [[Miley Cyrus|Srajli Cytrus]] przyznała się, że Radiohead to jej ulubiony zespół. A jeśli Miley Cyrus mówi, że coś jest fajne, to coś nie może być fajne.
+
W złym kierunku się potoczyła dalsza kariera grupy. A dlaczego? Bo [[Miley Cyrus]] przyznała się, że Radiohead to jej ulubiony zespół. A jeśli Miley Cyrus mówi, że coś jest fajne, to coś nie może być fajne.
  
 
== Ciekawostki ==
 
== Ciekawostki ==

Wersja z 15:26, 18 kwi 2010

Cześć, jestem Hannah Montana i słucham Radiohead

Radiohead – zespół muzyczny z dalekiej Anglii. Mają armię wiernych fanów i zylion odtworzeń na Last.fm, więc mogą sobie pozwolić na to, by połowa ich piosenek brzmiała tak samo. Wszyscy fani uważają się za wyjątkowych i twierdzą, że mało kto słucha Radiohead, bo grają mało popularny rock alternatywny, jednak w rzeczywistości, słucha ich chyba więcej ludzi niż Justina Timberlake'a.

Początki

Były trudne, jeśli się chciało grać to samo, co Nirvana. W związku z nikłym zainteresowaniem mediów Thom Yorke, wokalista zespołu, ściął włosy. Postanowił wtedy, że nie będzie grał tego samego, co Nirvana, bo szkoda gardła. I włosów.

Kolejne etapy kariery

Falsetem zaczęto śpiewać jakimś przedziwnym i połowa fanów odwróciła się od Radiogłowych. Ci z kolei za grupę docelową obrali sobie młodzież w kanciastych oprawkach lubiących smutne pipczenie. Młodzieży w kanciastych oprawkach lubiącej smutne pipczenie spodobała się płyta The Bends i – później – OK Computer. Ta druga płyta jest uważana za najlepszy album lat 90. przez jedenaście na dziesięć serwisów muzycznych.

Zła sława

W złym kierunku się potoczyła dalsza kariera grupy. A dlaczego? Bo Miley Cyrus przyznała się, że Radiohead to jej ulubiony zespół. A jeśli Miley Cyrus mówi, że coś jest fajne, to coś nie może być fajne.

Ciekawostki

  • W roku 2003 zespół dowiódł, że 2 + 2 = 5.

Szablon:Stubmuz