Ryszard Czarnecki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiego polityka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Poseł Senyszyn nie daje żadnej gwarancji profesjonalnego wydojenia krów.
Czarnecki i jego nauki wyniesione z Samoobrony
Ostatnio w europarlamencie za mąż wyszedł brytyjski poseł Michael Cashman. Jego mąż ma ładne imię: George, po polsku Jerzyk. Ożeniła się z kolei Niemka Lissy Gröner. Jej żoną została pani Luiza. Tyz piknie – jak mówią górale
Ryszard chwali związki homoseksualne
Czarnecki Rysio umalował pysio,
ma dzisiaj randkę z profesorem Handke
Maciej Maleńczuk o Rysiu

Ryszard Czarnecki (ur. 25 stycznia 1963 w Londynie jako Richard Henry Czarnecki) – polski polityk, historyk, poseł, deputowany do Parlamentu Europejskiego, most łączący Jarosława Kaczyńskiego i Theresę May, która bezczelnie nie chciała nauczyć się języka polskiego. Człowiek, który w 90% składa się z wazeliny. Przyszły prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Aby móc dorównać najlepszym, jeździ codziennie 10 km rowerem do pracy.

Życiorys

Aktywnie działał w opozycji, walczył z komunistami poprzez studiowanie w Rzymie. Gdy wszystko zaczęło się sypać, wrócił do Polski, gdyż jak twierdził lubi wyzwania jak czyszczenie kraju po komunistach. Pierwsze lata w wolnej Polsce spędził jako dziennikarz. Jak sam twierdził, pisząc artykuły bał się o swoje życie, bo wówczas mordowano dziennikarzy[1]. W latach 1993-1997 pracował w telewizji Polsat jako propagator katolicyzmu. Jednocześnie zbierał tam materiały szkalujące Solorz-Żaka, które przekazywał Gazecie Polskiej.

Kariera polityczna

Swoją karierę polityczną opierał na sukcesie Michała Kamińskiego – najpierw współpracował z UPR, ale gdy Unia zaczęła się sypać, współtworzył Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe. W latach 1991-1993 reprezentował w Sejmie wrocławskie moherowe berety, które oddały na niego ponad 12 tys. głosów. Po czterech latach przerwy wrócił do Sejmu z ramienia AWS-u. Po klęsce Akcji Wyborczej Solidarność w 2001 miał dylemat, czy wrócić do ZChN czy brnąć dalej w AWS-ie. Wybrał Leppera i Samoobronę. W 2007 roku Endrju wyrzucił go za ciągoty w stronę PiSu. Podlizywanie się braciom zaowocowały – we wrześniu 2008 Czarnecki otrzymał książeczkę partyjną. Mając jednak zdrajców z Wrocławia udał się na misję do Torunia, gdzie otrzymał błogosławieństwo od Tadeusza Rydzyka i 27 106 głosów podczas wyborów do Europarlamentu. Dzisiaj Ryszard może pochwalić się najdłuższym okresem zasiadania w jednej partii.

Przypisy

  1. Według pewnej miejskiej legendy Czarnecki dopowiedział, że mordowano dziennikarzy w filmach z Lindą