Sonic the Hedgehog

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Sonic w późniejszych, gorszych wersjach gry

Szablon:Tseria gier polegających na zdobywaniu gwiazdek, kul, pierścieni i wszystkiego naraz przez Sonica – coś, co z początku miało przypominać jeża. Gra się w nie niedługo, ale mimo to wszystkie są okropnie popularne. Same gadżety z głównym bohaterem sprzedają się w milionach i miliony zarabiają na nich producenci.

Postacie

 • Szablon:Tjeż, jak to jeże, koloru niebieskiego. Bardzo biedny jubiler, który musi zbierać aluminiowe pierścienie i kryształki chaosu.
 • Szablon:Tpółniemy człowiek o dziwnej posturze. Chce zdobyć świat. Nie zdobędzie, bo nie jest głównym bohaterem.
 • Szablon:Tlisek z Czarnobyla rodem, mutacja wywołała wyrośnięcie mu drugiego ogona. Jako jedyny z sagi potrafi latać, jak to lisy.
 • Szablon:Tjeżokolczatka o typowym dla dresiarza nastawieniu do życia. Pseudoosiłek. Jako jedyna postać z serii zmienia czasem skarpetki z żółtych na zielone i na odwrót.
 • Szablon:Tkobieta, nie wiadomo czy jeż. Emigrowała do Irlandii, gdzie została zatrudniona jako robotnik po uprzednim wykryciu talentów w posługiwaniu się młotkiem.
 • Szablon:Tczarny jeż, czarny charakter, socjopata. Przez pierwsze 10 lat uznawany za emo.
 • Szablon:Twróg jeża Sonica, true norwegian black metalowiec.
 • Szablon:Tmałe roboty pod postacią wielu zwierząt. Pojawiają się nieczęsto, łatwe do zabicia, gdyż na twój widok mogą popełnić samobójstwo.
 • Szablon:Tkoledzy [[George Bush|Dżordża Dablju Busza
 • Szablon:TSrebrny dziecinny jeż , posiada moce kinetyczne i ma wielką srebrną marichane na czole

Crystal Clear device joystick.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny gier. Jeśli umiesz grać nie tylko na nerwach – rozbuduj go.

Sonic w TiWi

Popularny niebieski jeż zasłynął z gier komputerowych, lecz miał także parę seriali na telewizji *Szablon:T. Były to np.:

 • Szablon:T - (czytaj: Sonic - ultra-gejowe animowane przygody niebieskiego jeża

w *Szablon:T i jego gwałciciela, yyy to znaczy kolegi Chrisa) - Pseudo-Anime, z tytułowym bohaterem i jego nowym towarzyszem Chrisem, który jest *Szablon:T i w każdym odcinku musi co najmniej raz molestować sonica, bądź jego kolegów. ( Ma wybierać między wiecznie naćpanym dwu ogonowym lisie, różowej psychopatce z młotem, czerwonym dresiarzem handlującym kokainą i małym króliczku. Aha! I jeszcze swoim koreańskim lokajem, oraz kucharce, która najprawdopodobniej jest dziewicą).

 • Szablon:T - Nikt tak naprawdę nie wie, czy to jest serial, czy tylko mini-cartoon dołączony do innego serialu. Pewnie dlatego, że nikt tego nie ogląda, no, może po za rudymi fanboyami z pryszczami i 50 levelem w *Szablon:T.

Początki Sonic'a, Czyli: Lubisz Mario? -Wpier*ol!

W latach, gdy w domach nie było jeszcze komputerów ( nie było także internetu, więc nie dało się oglądać porno za darmo!) ludzie zasiadali przed telewizorami, by oglądać 1 sezon *Szablon:T, lub grać na swoich *Szablon:T, czyli "Made In Poland" podróbkach japońskich Szablon:T czy amerykańskich *Szablon:T. Jedną z najpopularniejszych gier na tę konsolę był znany hydraulik *Szablon:T. Przy następnej generacji konsol (*Szablon:T itp.) parę firm zamierzało także stworzyć platformówkę, z postacią, którą polubi nawet *Szablon:T. Jedną z takich firm była *Szablon:T, która dysponowała wtedy konsolą *Szablon:T. Nikt nie wie, dlaczego wybrali akurat niebieskiego jeża, ale powodem mogło być nadmierne *Szablon:T. Mechanika gry była prosta, więc każdy niedzielny gracz (czytaj: lama z pierfszym levelem!!111!1) ją rozumiał. Z resztą co tu do zrozumienia? Idź szybko w prawo, skacz na zwierzo-podobnych terminatorów i zbieraj złote *Szablon:T. Gra cieszyła się dużą popularnością i szybko napełniała portfel *Szablon:T, przez co doczekała się wielu kontynuacji.

 • Szablon:T - Pierwsza gra z Sonic'iem, wydana w 1991 roku na konsolę *Szablon:T przez *Szablon:T. Najlepsza gra tamtego roku i z jeżem w roli głownej.
 • Szablon:T - Najnowsza (oby ostatnia) gra z niebieskim alfonsem, wydana na *Szablon:T, *Szablon:T oraz jakąś tam konsolę *Szablon:T (Tak, to właśnie oni stworzyli grubego hydraulika!!) przez tych bogatych sk******nów wydających poje**ne gry dla gimbusów (*Szablon:T). Najgorsza gra z Sonic'iem EVAR.